Avrupa’nın En Yakışıklı 12 Erkeğinden Biri: Kaan Akıncı

Yakışıklı, eğitimli ve yetenekli.. Avrupa'nın en yakışıklı erkekleri arasında finale kalan Türkiye temsilcisi Kaan Akıncı..


Karizmatik Bir Yetenek
Mister Europe Euronations 2017 (Avrupa’nın En Yakışıklı Modeli & Erkeği Yarışması) 'de katılımcı 52 ülke arasından tüm Avrupa’da ve Türkiye’de yapılan internet oylaması ve jüri özel puanlamasıyla 12 ülke arasından finale gitmeye hak kazanan Türkiye temsilcisi Kaan Akıncı.. 

Kaan Akıncı Kim?
Karadenizli bir baba ile Romanya göçmeni bir annenin çocuğu olan Kaan, Kocaeli doğumlu 1.87 boyunda ve tam bir İkizler burcu erkeği.

Avrupa'nın En Yakışıklısı
4 yıllık Beykent Üniversitesi Grafik Tasarım reklam bölümünden mezun olan genç model, Oxford'da dil eğitimi aldıktan sonra sınavları kazanarak California San Diego Üniversitesi (SDUIS) nde 2 yıl boyunca web tasarım üzerine eğitimini tamamlamış ve ikinci diplomasını almış.


Spor Yaparken Keşfedildi
Kaan Akıncı eğitim için gittiği California'da sahilde spor yaparken ünlü bir Meksikalı modacıdan gelen modellik ve oyunculuk teklifleri üzerine moda dünyasına adım attı.

Moda Dünyasında Emin Adımlarla İlerledi
Genç model başta San Diego, California, İstanbul ve Bursa gibi bir çok ünlü moda haftasında boy gösterdi. Türkiye ve yurt dışında bir çok ünlü firmanın sayısız defile ve çekimlerinde yer aldı. 

Beyaz Perde'den Teklifler Gecikmedi
Amerika’dan gelen oyunculuk teklifleri üzerine 48 Saat Uluslararası Film Festivalinde, San Diego adına yarıştı ve '' Still the Road'' filminde rol aldı. San Diego, Los Angeles ve Hollywood olmak üzere birçok video klip ve Tv segmentlerinde yer aldı.


Televizyon Dünyasında Görmeye Hazır Olun
Şuan İstanbul’da Asil Çağıl Ajans’a bağlı olarak çalışmalarını sürdüren Kaan Akıncı, televizyon dünyasına göz kırmış durumda.

Oyunculuk İçin Hazır
Ortadoğu sinema okulunda kamera önü oyunculuk ve tiyatro eğitimlerini tamamlayan yakışıklı model, Türkiye’ de oyunculuk yapmak istediğini dile getiriyor.

Yeni Bir Yeteneğe Hazır Mısınız?
Yakışıklılığının yanında eğitimi ve yetenekleri ile kendisini yakın zamanda ekranlarda görmeye hazır olun.


Avrupa’nın En Yakışıklı 12 Erkeğinden Biri: Kaan Akıncı
Model & Oyuncu : Kaan Akıncı

Fotoğraf: Gökhan Topel (FUA stüdyo)  & Batuhan Topel

Hairstylist&Makeup: Katre Tarabya (Okan Aktaş)

Make up: Berk Ersan

Tasarımcılar: Ferruh Karakaşlı, Hasan Koca, Tyran Design, Gökhan Yavaş, Brand Who, Bee’PR  Branding

Styling: Gülcan İnce & Taylan Deniz Çakır
 

Avrupa’nın En Yakışıklı 12 Erkeğinden Biri: Kaan Akıncı

Avrupa’nın En Yakışıklı 12 Erkeğinden Biri


Avrupa’nın En Yakışıklı 12 Erkeğinden Biri: Kaan Akıncı

Avrupa’nın En Yakışıklı 12 Erkeğinden Biri: Kaan Akıncı

ÇOK TIKLANANLAR