Burak Deniz

Burak Deniz hakkında merak edilenleri sizler için derledik..


Burak Deniz Kimdir?
İlk olarak 2011 yılınca TNT kanalında, TIMS Production yapımcılığında ekran hayatına başlayan Kolej Günlüğü isimli dizi ile seyirciyle buluştu. İlk başrol deneyimini ise Aşk Laftan Anlamaz ile yaşadı!

Ne Zaman Oyuncu Olmaya Karar Verdi?
Başarılı aktör, oyuncu olmaya çocuk yaşlarda Yeşilçam filmlerini izlerken, bu filmlerden ilham alarak başladığını söylüyor. O zamandan beri, günü geldiğinde, bu yolda yürüyeceğini biliyormuş. Bu işi yapma şansı olmasa ne yapacağını ise kestiremiyor!

BURAK DENİZ
Kötü ve tahmin edilemez karakterleri oynamaktan haz duyduğunu belirten Burak Deniz'in hayali iyi yazılmış bir seri katil karakterine hayat vermek!


BURAK DENİZ

Aşk Hayatı
Burak Deniz uzun bir süredir Büşra Develi ile birlikte. Aynı zamanda Develi'nin ilk dikkatini çeken özelliğinin farklı oluşu ve içi dolu güzelliği olduğunu söyleyen Burak Deniz, sevgilisinin en çok hayata bakışını ve fikirlerini sevmiş!

Motivasyon Kaynağı
Burak Deniz, hayatın ne getireceğinin belli olmadığından ve çok uzun vadeyi kapsayan planlarının bulunmadığından bahsediyor. Keşfetmek, hayata dair en büyük motivasyon kaynağı!


Seni Tanımayan Birisine Ne Söylersin?
İlk görüşte insanların kendisini çok soğuk ve mesafeli bulduğundan bahseden Burak Deniz; bunun aksine fazlasıyla sıcakkanlı, insanları dinlemeyi ve insanlarla bir şeyler paylaşmayı seven bir insan olduğunu söylüyor!

Belirgin Özellikleri Neler?
Burak Deniz, çok sabırsız olduğunu ve bunun zaman zaman olumsuz getirileri olduğunu söylüyor. Kendisini sürekli dizginlemek zorunda kalıyormuş. Dengesiz bir ruh haline sahip olduğunu da belirtmeden geçmiyor.

Kimlerle Rol Almak İstiyor?
Haluk Bilginer'le oynamanın en büyük hayali olduğunu ve bu hayali gerçekleştirdiği için çok mutlu olduğunu söylüyor! Sıradaki isim ise Kenan İmirzalıoğlu... Burak Deniz, Kenan İmirzalıoğlu ile rol almak ve birikimlerini onunla genişletmek istiyor.


ÇOK TIKLANANLAR