Burçlar Ateşli Yatak Odasında Neler İster?

Burçlar kendi benliğimiz hakkında bizlere ip uçları verir. Peki ya yatakta kendinizi keşfedemediğiniz, sınırsız yönlerinizi size söylesek? Takdir edersiniz ki izahı güç, tatbiki nefis bir alandayız. Yatakta gizli yeteneklerinizi öğrenin.


KOÇ
Heyecanı yüksek, enerjisi hiç bitmeyen, deli dolu Koç; Mars'ın büyük gücünü karşı tarafa yansıtmak, çarşafı dolaştırıp, yastıkları ters düz edecek denli kuvvetli bir tutukuyla savaşarak sevişmek ister. Her zaman yeniliklere açıktır. Farklı deneyimler kazanacağı zaman, erotik gücü harlar! Enerjik bir koç burcuda partnerinin kendisi gibi hızlı seven, maceracı ruha sahip birisiyle bütün gece dört nala koşar! Dokunulmamış ve dokunulması için tüm haz kapılarını açar! Birini yaşar, diğerini görür,  bir diğerini tadar, farklı birine zıplar, başkasını bırakır, ötekinin tadını arar. Koç insanı tüm gece durmadan rekora koşar!
 

BOĞA

Gerçek aşkı bulduğu zaman tüm duyguları açılır. Estetik bir performans sergilemek için önce, yatak odasını görsel anlamda istediği konuma getirir. İpek, yumuşacık çarşafları hafifçe oynatan pencereden esen rüzgar, tütsünün o hafif kokusunu tüm arzulara yayar! Boğa,  sarıp sarmalama, sıkı sıkıya sarılma kısmında oldukça mutludur, o esnada cinsel gücü de tavan yapar. Boğa insanının sizi sevip sevmediğini yatakta rahatça anlayabilirsiniz.

İKİZLER

Zodyakı'ın en oyuncu ruhlu burcudur. Evinin temizliğini dans ederek halleder. Duşunu muhakkak şarkı söyler. Yorulmak onların lügatına ters bir kavramdır. Hep daha fazlasını, daha farklısını ister. Yatakta her defasında başka performanslarla gelerek partnerini şaşırtmayı sever. Konuşkan bir yapıda olan bu burçlar sanmayın ki yatakta susarlar. Susmalarını sadece fantaziyle ağzını bağladığını görürsün.

YENGEÇ

Sürekli sevilmek, sarılmak ve aşkla boğulmak ister. Dönüp sırtını yatamaz, gözüne uyku girmez. Ön sevişmeyi, bedenlerin birbiri ile uyumunu olabildiğince uzun tutar. Bolca okşanmak, sevilmek, parterinin göğüsünde aşkı tatmak ister. Hafif bir şekilde, mis kokulu kremli masajlara bayılırlar. Bütün duyguların hakimi olan Yengeç, hazzın pimini çekmeden gözüne uyku girmez.

ASLAN
Fazlaca talepkar olan Aslan burcu, arzularını, isteklerini ilk etapta belli etmez. Acele ona çok terstir, bir de konu karanlıkta seks ise yaşayacağı ve yaşatacağı uzunca güçlü bir hazzın keyifine son raddesine kadar doya doya tatmak ister. Kendisini ilk aşamada sevdiren Aslan, sonrasında ise partnerinin üstüne atlamaktan hiç çekinmez, onu durdurana aşk olsun! Son sürat devam.

BAŞAK
Kuralcı bir Başak, yataktada aynıdır. Her şey yerli yerinde olmalı der. "Koltukta oturulur, masada yemek yenir, banyoda temizlenilir, odada çıplak durulmaz." Yapabileceği bütün faztazilerini baştan peşin peşin söyler. Bembeyaz, tertemiz, ütülü çarşaflarının altında muhteşem bir gece geçirir. Büyük hazları, küçük dokuşularla başlatır. Gecenin sonunda çarşaf soluğu kim bilir nerede alır? Başladımı durmaz.

TERAZİ
Kadınların ipek kumaştan olan geceliği, erkeklerin ise ipek sabahlıklarıyla mis kokulu odalarına hızlı adımlarla yaklaşırlar. Monoton olan terazi burcu insanı, bir o kadar da yeniliğe açıktır. Muhakkak fantezi dünyası rengarenk olan bir kişiyle beraber olur. Güzellik tutkusu olan Terazi'nin , içindeki tutkuyu ancak bir gizli kaşif keşfedebilir.

AKREP
 Yaşam enerjilerini seksten alan, hayatlarında olmazsa olmazlarından sevişme diyince akan suları durduran," yatağın, duvarın, masanın, yeri göğün dili olsada konuşsa." Akıl almaz derecede yaratıcı fanteziler, şoke eden oyunlar, hazzın dorukları, tutkunun derinliklerinde kaybolmaya hazır mısınız? Sınırları zorlamayı sever. Önemli olan bir başka hususta karşılık almaktır. Partneri şehvetle yanarsa, Akrep geceyi harlar! 
 

YAY
Gecenin sonunda rahatlamanın verdiği ılık sıcaklıkla zevk alan yay, oldukça ateşlidir.  Kendisinin bile bilmediği, yeni bir tat fantezi olduğunda kapına sığamaz, yerinde duramaz. Fantezi dünyam rengarenk bu daha hiçbir şey. Kahkalara boğulurda boğada bilir. Ateşinde kavrulurken izlemeye bayılır. 

OĞLAK
Temkinli fakat kışkırtıcıdır. Gündelik hayatında planlı ve sıradan bir hayat sürmeyi seven Oğlak, seks sırasında sıradanlığı bir nebzede olsun bırakıp tümüyle farklı birine dönüşür. Size gösterdiği toleranstan, size duyduğu arzudan ve istekten sizi ne kadar sevip sevmediğini anlayabilirsiniz.

KOVA
Vaktinin büyük bir kısmını insanlar arasında geçirsede kişisel alanındaz yalnız kalmayı sever. Girdiği ortamda fark yaratır ve kolaylıkla dikkatleri kendi üzerine çeker. Yenilikçi ve özgür ruhlu olan bu burç, yataktada sınır tanımaz bir yapıya bürünür. Yenilikçi özelliğini yatakta da fanztezileriyle belli eder.

BALIK
Hayatta olduğu gibi yatak odasında da iki yönlüdür, bir gün haşin ve sert severken diğer gün yumuşak ve narin sever. Hem zevk ve tutku doludur, hem de sevgi ve aşk. Sevişme sırasında gözlerini kapatır, denizin berraklığı ve gökyüzünün maviliği gibi saf ve doğal zevk alır. Hayal dünyasında sınır tanımaz ve partnerinin gökyüzünün zirvesine çıkarır. 

 

ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X