Dünya'nın İlk Holografik Telefonu: RED Hydrogen One

Ünlü kamera markası RED tarafından üretilen dünyanın ilk holografik medya makinesi olarak tanıtılan Hydrogen One, gözlüğe gerek kalmadan holografik görüntüleri izleme imkanı sunuyor.


Dünya'nın İlk Holografik Telefonu : RED Hydrogen One
Profesyonel kamera şirketi RED, 2018’in ilk aylarında çıkaracağını açıkladığı ilk holografik telefonuyla ilgili detayları paylaştı. Hydrogen One'ın satış fiyatı 1195 Dolardan başlayacak. Alüminyum kasa için verilecek olan bu rakama 400 Dolar daha veren kullanıcılar, titanyum kasadan yapılan telefona sahip olabilecek. 

Dünya'nın İlk Holografik Telefonu : RED Hydrogen One
Profesyonel kamera şirketi RED, 2018’in ilk aylarında çıkaracağını açıkladığı ilk holografik telefonuyla ilgili detayları paylaştı.
RED’in kurucusu Jim Jannard, yeni telefonla ilgili “Gururla söyleyebilirim ki şu anki Hydrogen One çalışan bir telefon. Eklenmesi gereken birkaç özellik daha olsa da Hydrogen One şu anda bir cep telefonundan beklediğimiz bütün özelliklere sahip" açıklamasını yaptı.

Dünya'nın İlk Holografik Telefonu : RED Hydrogen One
Holografik mod özelliğini  4V çözünürlük olarak adlandıran Jannard: "Ekran biraz kararıyor ve özel bir gözlüğe ihtiyaç duymaksızın görebileceğiniz bir görüntü fırlıyor" dedi. 

Dünya'nın İlk Holografik Telefonu : RED Hydrogen One
Jannard, oldukça ağır gözüken ve kalın bir dikdörtgeni andıran Hydrogen One’ın 5.7 inç ekranlı cep telefonlarının çoğundan sadece 55 gram daha ağır olduğunu belirtti. Akıllı telefonlar ve kameralar için yeni bir çağ açacak olan Hydrogen One, teknoloji meraklıları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.


POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR