Erkek Çanta Modelleri

Devir artık erkeklerin devri (modadan bahsediyoruz elbette). Kadınların daha erkeksi ve feminen bir tarz benimsediği bu dönemde, erkekler de feminizm akımından payını alıyor. Kadın, erkek ayrımı kıyafetlerde de yok oluyor: yinede şansınızı çok zorlayıp etek giymenize gerek yok!


Erkek Çanta Modelleri
Kim demiş erkek adam çanta kullanmaz diye? İtiraf edin, sizde sıkıldınız. Sanki ekstradan bir popo varmış izlenimi veren şişkin arka cepler, beşinci tabaka simit gibi iz yapan montlar ve her mekanda masaya konulmaktan geri kalınmayan cüzdan, araba anahtarı ve sigara paketi görünümlü erkekler... Üstelik deodorant koymak için ekstra yeriniz olmadığından yazlar sizler için sıcak ve kurak geçiyor olabilir mi? Peki sevgili moda sektörü ne gibi çözümler getirmiş, biraz inceleyelim.

Erkek Çanta Modelleri
Bohem tarzdaki büyük çuvallar, favorimiz oldu diyebiliriz. Hem elde tutuşu hem de oldukça havalı çizgileriyle tarzınızı oldukça ileri seviyeye çıkartırken bir yandan da erkeksi görünümünüzden hiç birşey eksiltmeyeceğinin garantisini veriyor.

Erkek Çanta Modelleri
Aslında bel çantası erkekler için eskilerin en sık tercih edilen ve en kullanışlı modeli. Fakat şimdilerde bu modayı kadınlar sürdürüyor oldu. Bizlerde erkekler için yeni bir taşıma yöntemi bulduk. Ancak bir uyarımız olacak, bu şekilde kullanacağınızda lütfen havalı bir şeyler giymiş olduğunuzdan emin olun. Lakin beyaz tişörtlerin üzerinde pek estetik durmayacağını söyleyebiliriz.


Erkek Çanta Modelleri
Peki ya kol çantaları yalnızca kadınlar için midir? Aslıda tam olarak çanta diye hitap edemeyeceğimiz keten kumaşındaki bu torbalar, taşıyacak fazla eşyası olan erkekler için ideal bir seçim.

Erkek Çanta Modelleri
En kullanışlı modellerden biri de kuşkusuz messenger modeller olacak. Ancak kadınlarınki kadan uzun bırakılmayan askılar, sizi feminen görünümden uzak tutacak. Salaş ve klas tarzınızı kombinleyebileceğiniz çok seçenekteki bu çantalar, artık erkekler tarafından da tercih ediliyor!

ÇOK TIKLANANLAR