Erkekler, Kadınları Neden Reddeder?

Hep kadınlar mı erkekleri reddedecek bir kere de erkekler, kadınları reddetsin yahu! Kadınlar, "yemeğin salçalısı kadının kalçalısı demişler" çene çalıştırmayalım squat çalışalım.


Aklında Başka Birisi Olduğundan
Erkekler aklım gider aklına derler. Sizinle olduğun da bile bir yerlere dalıp gidiyorsa sizinle eskisi kadar eğlenemiyorsa ve mutlu olduğunu hissetmiyorsanız bilin ki partnerinizin aklını da, gönlünü de bir başka güzel çalmıştır. Üzülmeyin güzel kadınlarımız giden gitsin kalan sağlar bizimdir.

Vücut Hatları
İnce belli, dolgun popolu, güzel göğüslü kadınlardan olmak yerine neden kendinize bakmamışlık yapasınız değil mi?  Böyle olun bakın hangi erkek sizi reddeder.

Kişisel Bakım
Uyarı uyarı uyarı!  Bakımınızı asla ihmal etmeyin! Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır.

Buluşma
Buluşma da heyecandan konuşamadınız mı eyvah ki ne eyvah sıkıcılığın doruk noktasındasınız. Kadınlar gibi erkeklerde kendini güldüren kişileri sever suspus olmayın dilediğiniz gibi konuşun gitsin.

Sorumluluk
Sorumluluk kadınlarla bitmemekle beraber bide üstüne çocuk gelirse adamın korkulu rüyası, bu kadar sorumluluktan gözleri korkan erkeklere sesleniyorum her fani bir gün bebeği tadacaktır. Evli, mutlu, çocuklu şarkısını sadece kadınlar söyler.

Evlilik
İlk buluşmadan bile " ne zaman evlenicez" kelimesi, hayatları zindana çeviren o soru işte kadının ağzından çıktı mı,  erkeğin gözler kararır ve o an sizi reddeder hatta terk eder. Bana bi koca lazım o da bu gece lazım..

Eğlenme
Hayata doyamamıştır. Gezmelere, tozmalara, barlara, yurt dışlarına bi tadını alsın her şeyin, görsün, geçirsin içinde hiç bir ukte kalmayana kadar sonra zaten size gelecektir. At kendini diskolara..

Yapışık
Bir bırak yakamı kardeş dersinizde sülükten farksız kadın yapışır ahtopot gibi çıkmak bilmez hayatlardan, nedir beylerin çektikleri yahu.

Konuşma, Dırdır
"Vır vır vır tepem de dikiliyosun da bi sus karı" lafını babalardan, dedelerden oldukça duyarız. İşten yorgun argın gelen beylere birde eşlerinden çene gösterisi.

Koşturma
Hep biz mi koşucaz biraz da kadınlar peşimizden koşsun zor erkeği oynayalım.

Kıskanmak
Dişi sineği bile öldüren kadınlarımız parterinin  yanına hem cinsinden biri yaklaştığında avının kokusunu 100 metre öteden koklayrak bulur ve parçalar. Bunalan ve sıkılan erkekte baştan bildiği yola çıkmaz ve reddeder.

Mesaj, Arama
Dakikada bir gelen mesaj yada aramalara karşı bıkan erkekler kafasını veyahut kalbinizi kırmamak adına sizi reddeder.

Ağlamak
Balık burçlu duygulu, hassas kadınlarımız özellikle size sesleniyorum. Yapmayın! sürekli ağlamayın erkeklerin rahatsız etmekten ziyade kendinize de zarar kuzum.

Giyim Tarzı
Sert kadınlar, kibar kadınları, cici kadınları, askeri tarz giyinen kadınları hepsini beğenen erkek tipi farklıdır. Nasıl giyinirseniz giyinin ama mutlaka bir tarzınız olsun.

Konuşma Tarzı
" Berkecannn amaa senn benii hiiççç sevmiyosuuğğğnn " diye ağzını geye geye konuşmaktan vazgeçin. YETER! Berkecanlara ve onun gibilere bunu maruz bırakmayın.

ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X