Erkekler Seni Seviyorum Cümlesini Hareketlerine Yansıtıyor

Kadınlar sevdiklerini daha sık söylüyor ancak erkekler söylemekten çok sevdiklerini hareketleri ile yansıtmaktan yanadır. Bir öpücüğün kırk yıl hatrı vardır.


Tutku Dolu Öpücükler

Erkek, her öpüşte aynı tutkuyla kadını öpüyorsa o ilişkiyi geçici olarak görmüyordur. Ver bi dudak...


Sizi Seven Arkadaşları Varsa

Erkekler için dostluk farklı bir boyuttur. Eğer arkadaşları, erkeğin sevgilisini seviyor ise aynı ortamdayken sevdiklerini belli ediyorlarsa çok güzeldir. Çünkü kadının, erkek arkadaşını nasıl mutlu ettiklerini görüyor ve onlarda mutlu oluyorlardır.


Yakın Mesafeden Sıcaklık

Yakın mesafeden de olsa da ara ara... Yakın temaslar hisleri en doruklara taşıyan bir harekettir. Erkek, başkalarına göstermediği yakınlığı kadına gösteriyor ve sevdiği kadına sokulmaktan çekinmiyorsa gerçekten çok hoşlanıyor hatta çok seviyor demektir. Hayat kısa doya doya sarılın.Öpmenin Verdiği Mutluluk

Erkek, partnerini öptükten sonra veyahut partneri erkeği öptükten sonra erkeğin yüzünde muzdarip ufak gülümsemeler oluyorsa ne mutlu kadınlara işte bu erkek sizleri deli gibi seviyor. Öp öp öp öp doyamadım.


Dinleme

Kulaklarını iyice açan sizleri dört gözle dinleyen erkek her kadının hayalidir. Kadın, önemli bir konu hakkında tartışırken veya üzücü bir durum anlatırken üzerine erkek arkadaşı eğiliyorsa bu, kelimelerinizin onun için ne kadar değerli ve kıymetli olduğunu göstermektedir. Sen konuş ben dinliyorum hayatım.


Duruşun Önemi

Erkek, hoşlandığı kadını etkilemek için daima dik durma eğilimindedir. Diklik her zaman iyidir yani duruş olarak.Sımsıkı Kenetlenmiş Eller

Kenetlenmiş eller demek seni hiç bırakmıyıcam demenin de bir göstergesidir. Sana böyle kitlendim ve bırakmaya niyetim yok. Eğer arkadaşlarınızlayken erkek, partnerinin ellerini sıkıyorsa büyük bir “seni seviyorum” biçimidir.


Telefon Susmuyor

Önemli şeyler konuşmanın dışında önemsiz bir konu hakkında konuşmak için veya öylesine merakından arıyorsa abayı yakmıştır. Yandım bir yare bulsak bir çare misalidir.


Pervane Durumlar

Hadi alışveriş yapalım, market alışverişi yapıp yemek yapalım, yürüyüşe çıkalım gibi basit teklifler etrafta pervane olan erkeklerin partneri ile çok vakit geçirmek istediğini belirtir. Size mutluluk veren şeyi nasıl hep yanınızda taşımak istersiniz işte o durumdur.Gözler Üzerde

Gözler kalbin aynasıdır der susarım.


Saç Karıştırma

Başbaşa olunan durumlar da erkek saçlarını karıştırıyor ise partnerine bir şey söylemek istiyor ancak çekiniyordur. Biraz cesaret beyler.


Senkronize Hareketler
Sizin yaptığınız hareketleri taklit ediyor ya da yemek yerken sizinle aynı anda hareket mi ediyor? Genelde bu durum istemsiz bir şekilde olur. Çiftlerin yakın olduklarında sergiledikleri uyum durumu ikizleme davranışları sergiliyor olabilmektedir.


Armağanlar

Bir erkek, partnerine canı istediği için basit ve ufak bile olsa hediyeler alıyorsa onu önemsediği ve değer verdiği için yapıyodur. Seni seviyorum al bu hediye de sana olan sevgimin armağanı der gibi bir mesajdır.


32 Diş

Sırıtmalı, 32 dişin hepsini göstermeli gülmeler, kahkalar hava da mı uçuşuyor? Mutluluğunuz daim olsun. Erkek, parnerine sık sık gülüyor ve eğlendirici buluyorsa bu kadına olan ilgisinin seviyesini ve ilişkinizin heyecan verici olduğunu göstermektedir. Sevilmenin en eğlencelisidir.


Rastgele Yakınlık

Durduk yere bir anda kolunuza, saçınıza ve ellerinize dokunuyorsa durduk yere öpüyor veya sarılıyorsa parnerinden uzak kalmak istemediğinin göstergesidir. Dokunarak spontane yakınlık göstermek seksüel olmasa da kadınla fiziksel bağ kurmak istediğini göstermektedir.ÇOK TIKLANANLAR