Erkekleri Etkilemenin 10 Kolay Yolu

Aşk, bilinçli bir davranış değildir. Tamamen duygulara yönelik bir iç güdüdür. Mantıklı bir şey olsa zaten kimse aşık olmazdı. Kaçan kovalanır dedik ve erkekleri etkilemenin yollarını araştırdık.


Kendiniz Olun
Başkalaşmayın. Başkası gibi olayım daha havalı olur demeyin! Karşınızdaki de sizi değil başkalaşmış bir insanı sever.
 

Kendinize Güvenin
En çekici kadın tipidir. Her zaman başınız dik, bilgili ve kendinize güvenin. Bunu sonu süperegoya doğru tabi ki gitmesin.
 

Çok Üstüne Düşmeyin
Mesaj at, ara, neredesin, yanında kız var mı? gibi cümleler kurmaktan uzak durun. Kadının yanındayken heralde Burcu ile beraberim demeyecek.
 

Gizemli Olun
Her şeyinizi ortaya koymayın. Altını çiziyorum her şeyi diyorum. 

Erkeği Sıkıştıracak Sorular Sormayın
Hem de daha ilk buluşmada ilişkimiz hakkında ne düşünüyosun, geleceğimiz hakkında gibi cümleler kurmaktan kaçının. Koca istiyorum gel beni al.
 

Göz Teması
Sadece ikili ilişkilerde değil her türlü konuşmada olması gereken bir şeydir. Gözlerinin içine bakıp sıcak bir gülücük ile içini ısıtın. Bir bakış attı kalbimi yaktı...

 

Öz Bakım
Bakım derken sadece makyajdan bahsetmedik. Kişisel olarak bakımlarınızı yerine getirmeniz uygun olacaktır. 
 

İltifat etmek
Hep bana iltifat edin olmaz. Biraz da siz erkeklere iltifat edin. Ne kadar şıksın, çok yakışıklı geldin gözüme, parfümün yeni mi güzel kokuyor gibi cümleler kurmaktan çekinmeyin. 
 

Dünden Razı Olmayın
Her aradığında açmaya çalışmayın, her gün buluşmak istemeyin, ne derse olur deyip yapmayın. Nesiniz siz onun kölesi falan mı? Kız evi naz evi demişler.
 

Giyim
Erkekler ne kadar duygusal varlıklar olsa da dış görünüşe çok önem verirler. Kadının kendine has bir tarzı olması gerekiyor. İlk bakışta erkeği fena halde etkileyen bir tarz. 

ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X