Gerçek Aşkı Bulduğunuzu Gösteren İşaretler

Hoşlanmak ve sevmek bir yana aşık olmak çok farklı bir duygudur. Bazılarına göre aşk hayat boyu sadece bir kere yaşanırken, bazılarına göre birden fazla yaşanır. Aşıksın... sen aşıksın arkadaş dediğimiz kişilerin davranış biçimlerini sizler için derledik.


Her Konuda Konuşabilmek
İletişim her ilişki için önemlidir. Partneriniz size karşı her konuda net olması ve konuşup fikirlerinizi paylaşabilmeniz aranızdaki bağın çok kuvvetli olduğunun bir göstergesidir. Size rahat rahat her konuda açılabiliyorsa ve bunu dile getirebiliyorsa ne mutlu size.
 

Yaşadığınız Sorunlara Yaklaşma Biçimi
Gerçek aşkı bulmanız asla sorun yaşamayacağınız anlamına gelmiyordur. Önemli olansa partnerinizin bu sorunlara çözümcül bir şekilde yaklaşması ve sorunlardan kaçmamasıdır. Sağlıklı bir ilişkinin yolu yaşanılan sorunları başarılı bir şekilde atlatmaktan geçtiğinden sevgilinizin çözüm odaklı biri olması çok önemlidir. Kötü bir durum içerisindeyken size o konunun önemsiz olduğundan bahsedip kestirip atıyorsa ya da konuyu değiştirip takmıyorsa maalesef o kişiden hayır gelmez.

Verilen Sözler
Hayatınızın aşkı diye nitelendireceğiniz insanın size verdiği sözleri mutlaka tutuyor olması belki de ilişkideki temel nokta diyebiliriz. Bu sizi önemsediğini ve ciddiye aldığını göstermektedir. Unutmayın, parternizin davranışları size karşı olan düşüncelerinin bir yansıması. Verilen sözler daima tutulmalıdır. Tutulmayan sözler karşısında güven sorunu ortaya çıkmaya başlar ve güven ilişkide olmazsa olmazlarındandır.

Aile ve Arkadaşlarıyla Tanıştırma
Eğer partneriniz sizi hayatının aşkı olarak görüyorsa sizi etrafındaki herkese tanıtmak ve göstermek ister. Böylelikle birbirinizin hayatına daha çok dahil olursunuz. Arkadaşlar ne kadar masumane kalırsa kalsın, söz konusu sizi tanıştırmaksa size verdiği değer ve sevgiyi gösterir. Aile, arkadaşa göre çok daha ciddiye kaçıyor. Aile ile tanıştırmak tamamen de olmasa kısmen bir ciddiyet belirtisidir. 
 

Öncelik Tanıma
Size gerçekten değer veren kişinin her koşulda önceliği sizsinizdir. Sizinle ilgili detaylara önem veren, sizi mutlu etmek için uğraşan ve sizi dünyada tekmişsiniz gibi hissettiren kişi emin olun ki doğru insandır. Diğer kadınları ve erkekleri hayattından tamamen çıkarmak değilde öncelik konusunda sizi bir numara yapıyorsa size değer veriyordur. Böyle bir kişi bulan varsa ayakta alkışlıyorum. 
 

Kendiniz Olduğunuz İçin Mi Seviliyorsunuz?
Doğru kişi, sizi olduğunuz gibi sever. Yargılamaz, başkalarıyla karşılaştırmaz ya da eleştirmez. Çünkü sizin kendinize özgü bir birey olduğunuzu anlar. Hakkınızdaki her şey hoşuna gider; hatta sizin fark edemediğiniz yerlerde bile güzellikler görür. Sizin vücudunuzda veya davranışlarınızlarınızda beğenmediğiniz bir şey karşınzıdaki kişi beğenir. Sizin kusurunuz onun için kusursuz gelir.

Olduğunuzdan Daha Fazlası Olmanız İçin Size İlham Veriyor Mu?
Onunla birlikte olmak, sizi geriye götürmektense, gelişmenizi ve yükselmenizi sağlamaktadır. Onunla iken daha iyi bir kadın ya da erkek gibi hisseder ve onun için daha da iyi olmak istersiniz. Dış görünüşünüze daha çok önem verirsiniz, onun hobilerini yapmaya başlar, okuduğu kitapları okur, dinlediği müzikleri dinler ve konu bulmak için kültürlenirsiniz. Size bunları yapmanız için destek çıkıyor ve teşvik ediyorsa ne mutlu size.
 

İhtiyaç Anında Yanında Olmak
Doğru kişi her şartta, gece gündüz, yağmur çamur dinlemeden yanınızda olandır. Problemlerle yüzleşme anında sizi yalnız bırakmaz. Sizi derinden önemser – hatta belki de kendini önemsediğinden daha fazladır. Sana ihtiyacım var deyişiniz de çıkıp yanınıza geliyorsa size verdiği değer ve sevgi çok büyüktür.
 

Mutlu Etmek
Onunla iken ya da onu düşünürken sürekli gülümser, mutlu olursunuz. Zaman zaman tartışsanız da sorunları haftalarca uzatmaz, kolayca barışırsınız. Birlikte geçirdiğiniz mutlu anlar, mutsuz olanlara ağır basmaktadır. Kavga tadı tuzu biberi deriz ama size mutlulukla tatlıyı tuzluyu yaşatanı sevin.

Ömür Boyu Bir Birliktelik Görebiliyor Musunuz?
Doğru kişi, sonsuza dek birlikte olacağınızı düşündüğünüz kişidir. Ne olursa olsun, hangi şartlarda ve koşullarda yaşarsanız yaşayın, birlikte olacak ve her zaman yanında duracaksınız. İleride, hayatınızın geri kalanında onu göremiyorsanız ve düşünemiyorsunuz o kişi doğru kişi değildir.
 

Heyecanlanma Durumu
Doğru kişi, onu her gördüğünüzde sizi heyecanlandırandır , daha yeni tanışmış olsanız bile. Buluşmak için sabırsızlanırsınız. En yoğun anlarda bile onu görebilmek için zaman yaratırsınız. Çünkü sizin için çok önemlidir. Günler, haftalar hatta aylarca sürekli de görsen her görüğünde sanki ilk kez görüyormuş gibi oluyorsanız aradığınız aşkı bulmuşsunuz demektir. Kaçırmadan tutun bırakmayın!
 

Yapmacılıktan Uzak
Şapşal, çılgın, çocuksu, zayıf, somurtkan, huysuz ya da gıcık bile olsanız gerçek aşkınız yanında yargılanmaktan çekinmeden bunların hepsi olabilmelisiniz. Onun yanındayken farklı bir kimliğe bürünmeye ihtiyaç duymazsınız; o da sizden böyle bir şey zaten beklemez. Yanındayken kasıntı gülmeler, olmadığınız biri gibi davranmaz, size sıkıcı gelen bir konuyu sırf havalı ve cool gözükmek için konuşuyorsanız olmaz. Doğal olun, dilediğiniz gibi konuşun ve kahkaha atın. Seven her halinizle sever.

Seviyor Musunuz?
Sevginin olmadığı yerde ilişki olmaz,olamaz. Doğru kişi, tüm kalbinizle koşulsuz sevdiğiniz biri olmalı. Sevginiz, görünüşle, kişisel başarıyla, servetle, aileyle, sosyal statü ile ya da kariyerle ilgili değildir. Sevginiz onun olduğu “kişinin” sonucudur: Kişiliği, değerleri ve etik anlayışı. Düşünün, seviyor muyum diye sorun, bir müddet onsuz olamaya çalışın, kendinizi zorlamanıza rağmen yapamıyorsanız ateş bacağı sarmış hadi bakalım.
 

ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X