Hafta Sonu Stil Önerileri

İnternette dolaşan 'Pazartesi neden Cuma'ya bu kadar uzak ve Cuma neden Pazartesi'ye bu kadar yakın?' gibi sorular hepimizin kafasını kurcalarken, bir de üstüne 'ne giyeceğim' diye düşünmemeniz için Boxer dergisi, hafta sonu stilinizi yaratırken size en moda kombin fikirlerini sunuyuor. T.G.I.F. !


Hafta Sonu Stil Önerileri
Herkesin Cumartesi için güzel bir planı olduğuna eminiz.

Kural 1: Haftanın yorgunluğu, Cumartesi günü bir anda yok olup gidecektir, taa ki Pazar akşamına kadar. Son enerjinizi dolabın karşısında ayakta dikilirken harcamayın. En rahat pantolonunuzu, en şık kazağınızla kombinleyin. Bu havalarda asıl önemli olan şey, mont seçiminiz olabilir. Tam burada ikinci kural devreye giriyor.

Kural 2: Kas tüyü şişme montlarınızı kar yağdığı günlere ya da en iyi ihtimalle Pazar sabahına saklayın. Cumartesi için güzel bir seçenek olmayacaktır. Sneakerslarınızdan biri tercih edin. Neden mi?

Kural 3: Çünkü seçtiğiniz deri ayakkabılar, eğer bir davetten gelmiyorsanız, (muhtemelen gideceğiniz için) gece klübünde disko topundan daha çok dikkat çekiyor. Fakat etkisi disko topununki kadar eğlenceli diyemeyebiliriz. Rahat olun. Spor ve şık her zaman en cool olandır.

Hafta Sonu Stil Önerileri
Pazar günü için bütün kuralları unutabilirsiniz. Muhtemelen bir sabah kahvaltısına bile gitseniz, pek kimseyle karşılaşmayacaksınızdır. İstanbul'da yaşayanlar bilir; aslında iki yakayı birbirine bağlayan mesafeyi geçmek yalnızda 15 dakikanızı alacaktır. Burada önemli olan, kimse yokken bile sadece kendiniz için iyi giyinebilmeyi yaşam felsefesi haline getirebilmektir.

Jean Hiçbir planınız olmasa bile Pazartesi giyeceğiniz takım elbiseye inat, bu tadı tatmalısınız.
Boğazlı Kazak Yaratıcı olun ve bu sezon oldukça ön plana çıkan, kazakları alışık olmadıkları şekilde değerlendirin. İlham almak için yazımızı ziyaret edin.
Deri Ceket Belki rahat bir gün geçirmek istediniz ama moda her zaman rahatlık demek değildir. Boğazlı kazağınızı deri ceketlerle kombinleyebilirsiniz.
Deri Bot Buraya kadar bende kendimden şüphelenmemiştim fakat tam şu an, bir Dean Winchester kombini yarattığıma eminim. Fakat bu kombinin tamamlayıcısının deri botlar olduğu konusunda sizinde hemfikir olacağınızı düşünüyorum.
Bere Her saç stiline gitmese bile doğru kullanıldığında her erkeğe gidebilecek tek aksesuar bere olabilir. 

ÇOK TIKLANANLAR