İlham için Bakmanız Gereken İrlanda Erkekleri

Şu sıralar İrlanda dizilerinin popülaritesinin artması tesadüf değil. Moda ve estetik algısında bu sefer İrlanda erkekleri zirvede. Tom Hardy'den Cillian Murphy'e İrlanda havası tarzınıza ilham verebilir.


İlham için İrlanda Erkekleri
İrlandalı turistin dövdüğü Eminönü esnafına sevgiyle başlayalım. Biraz cool bir aksan, kirli temiz ama mutlaka özenli saç traşı, stil sahibi bir giyim, bol bira ve İrlanda viskisi...

Genellikle sert bakışlı, gür sakallı ve stil sahibi İrlandalı erkekler, sıcakkanlı ve rahat adamlardır. Hollywood'da birçok kişiyi geride bırakan İrlanda yakışıklıları ilham almanız için en iyi seçenek olabilir.. 

Jamie Dornan
Grinin 50 Tonu filmiyle ülkesinin son zamanlardaki gurur kaynağı Jamie Dornan.. Genellikle rahat sade giysileriyle boy gösteriyor. 

Tom Hardy
Hollywood'un son zamanlardaki gözde oyuncusu Tom Hardy, yakışıklılığını sempatikliğiyle birleştiren, rahat giysileriyle hayranlık uyandıran ve köpek sevgisiyle İrlanda erkeklerinin gurur kaynağı diyebiliriz.


Cillian Murphy
Peaky Blinders dizisiyle gözleri üzerine çeken Cillian Murphy, şüphesiz ki ilham için en iyi İrlanda seçeneği.

John Stamos
Full House dizisiyle bir zamanların idolü olan John Stamos, yarı Yunan yarı İrlanda kanını vücudunda taşıyor.

Colin Farrell
İrlanda erkeği tanımına en çok uyan aktörlerden Colin Farrell, serseri efendi adamın vücut bulmuş hali.


Colin O’Donoghue
Tam anlamıyla istenilen çıkışı gösteremeyen İrlanda tarzı.

Aiden Turner
Aksanıyla kendisine hayran bırakan İrlanda'lı aktör, Hobbit filmiyle hayran kitlesini genişletti.

Jonathan Rhys Meyers
İrlanda'nın modelliğe çok sayıda erkek yatiştirmediğini düşünürsek kendisi oyunculuktan çok moda çekimleri için doğmuş diyebiliriz. Evet tarzından daha çok gözleri ön planda.


Liam Neeson
Britanya İmparatorluğu Nişanı'na sahip Liam Neeson 65 yaşında olmasına rağmen tarzıyla hala ilham alınacak en iyi öreneklerden biri.

Micheal Fassbender
Alman ve İrlandalı kanlarını damarında bulunduran oyuncu, genellikle gözlerini kullanarak etkileme yollarına başvuran aktörlerden.

Andrew Scott
Dublin doğumlu 41 yaşındaki oyuncu Sherlock ile hayran kitlesini yarattı. Kendisi tarzıyla tam bir İrish..


İlham için İrlanda Erkekleri

ÇOK TIKLANANLAR