İstanbul'un Zengin Çocuklarından Fernando'nun Doğum Günü Partisi

Fernando 1993 yılında İstanbul'da doğdu. Babası ünlü bir iş adamı olan Fernando, ilk olarak İngiltere'nin "The Sun" gazetesinde "Rich Kids of İstanbul" haberinde karşımıza çıktı. Peki Türkiye'de Rich Kid olarak yaşamak nasıldı?


Her sene 12 Aralık'ta büyük partilerle doğum gününü kutlayan Fernando'nun bu yıl gerçekleştirdiği partiden bazı kareler...
Hazırlıklar önce doğum günü masajı ile başlamış...

Parti Öncesi


İstanbul'da yaşadığı bir AVM'nin residenceinde koyduğu boomerang, hazırlıklarını tamamlayarak partiye gitmeden hemen öncesine ait.

Eser Beyazcian, Selen Teksal, Fernando, Meryem Özlem Aykut, Tuğba İpekçi
Doğum gününün ilk durağı olan Fenix'de güzel bir yemek eşliğinde bütün dostlarını ağırlayan Fernando, ilk pastasını da burada kesiyor. Yaratıcı kişiliği ve renkli kimliğinin yanında giyim tarzını her zaman sade ve şık tutanlardan. 

Gömlek ve pantolon; Beymen Collection.
Kadife ceket; Zara.
Kuşak; Valentino.
Ayakkabılar; Giuseppe Zanotti, Harvey Nichols.

Fenix, Etiler


Yemekten sonra saat 22:00 sıralarında ilk pastasını kesiyor. Dostlarının heyecanlı alkışları mekanı inletirken, mumlarını ise babası ünlü bir iş adamı olan, en yakın arkadaşı Irmak Dönmez'le birlikte üflemeyi tercih ediyor. 

Fenix, Etiler
Fernando, aynı zamanda Bahçeşehir Ünivesitesi Uluslararası Ticaret bölümü mezunu. Kendisi babasının izinden giden bir iş adamı. Günlerini yaptığı aktivitelerle değerlendiren Fernando latin dans ve senkronize buz pateni yarışmalarında gösterilere katılan bir lisanslı sporcu...

Sıla Sarı, Fernando
Gecenin Fenix'e ayrılan süresinin dolmasına yakın bir fotoğraf daha sosyal medyaya düşüyor. 

Road to Bebek
Doğum günü partisinin ikinci durağı olan Lucca'ya giderken arkadaşlarını özel aracında konuk eden Fernando, geceye ikinci kombiniyle devam ediyor.

Pantolon; Beymen Collection.
Kürk; Blancha.

Elif Çakır, Fernando, Berfin Onar
Yakın arkadaşlarıyla verdiği pozlarla dikkat çeken Fernando'nun en sevdiğimiz özelliği ise insanların ne düşündüğünü umursamadan bu hayatı dilediği şekilde yaşayabildiğini gösteriyor oluşu. Aslında bir çok insanın yapmak isteyip insanlar ne der diyerek hayatı yaşamayı bıraktığı nokta, onun sınırlarının oldukça ötesinde bulunuyor. Hatta öyle ki; onun sınırlarında hiç bir nokta bulunmuyor. 

Chilai, Bebek


Gecenin üçüncü durağı ise Bebek'te bulunan Chilai oluyor. Gecenin ilk servisi şampanyalarla başlıyor.

Chilai, Bebek


Bu sırada küçük bir pasta daha servis ediliyor. Fernando aynı zamanda renkli gece hayatıyla da biliniyor. Girdiği her mekanda yapılan kendisine özel sunumlar oldukça göz kamaştırıcı. Elbette bu yöndeki sosyal medya paylaşımları ile yoğun tepki toplayanlar arasında o da var...

Chilai, Bebek
Ardından küçük shotlar servis edilen mekanda, Fernando yakın dostlarıyla kutlamalarına devam ediyor. Fakat burası gecenin son durağı olacaktı ki, gecenin kalan eğlencesi davetlilerden Irmak Dönmez'in evinde son buluyor. Dostlarıyla mekandan ayrılan Fernando'nun doğum günü kutlamaları ise burada bitmiyor.

Fernando, Dilara Ege Çevik, Salih Topçuoğlu
Fernando doğum günü kutlamalarına bu kez Karaköy'de bulunan Mentha'da devam ediyor. Bu sırada model arkadaşı Salih Topçuoğlu da geceye renk katanlardan.

Onur Erol, Fernando
onurollstyle hesabının sahibi ünlü blogger Onur Erol'da gecenin davetlileri arasında.

Fernando, Gizem Barlak
Bir diğer yıldız ise model Gizem Barlak. Yakın arkadaşı Fernando'nun doğum gününü kutlamak için geceye katılan Gizem Barlak, Fernando ile oldukça renkli karelere imza atıyor.

Mentha, KaraköyDavetlilerin mekanda intsagram üzerinden paylaştıkları storyler de oldukça dikkat çekici.

Mentha, Karaköy

ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR