Kadınlar Nerelerinden ve Nasıl Tahrik Olur?

Doğanın kanunu gereği sevişme kaçınılmaz bir durumdur. Kaçamıyorsak bizde tadını çıkarırız diyenlerdenseniz hem kadınınızı mutlu etmeye hem de kendinizi heyecanlandırmaya ve ritüelden kurtulup farklı yollara sapmaya hazırlanın. Artık tahrik olmak değil tahrik etmek istiyorum diyenlerdensiniz.


Saçlarına Dokunması
Kafatası derisi milyonlarca sinir ucu içermektedir. Erkeğin parmaklarının saçlarınızda dolaşması, sizden hoşlandığını da gösteriyor. Boşuna burun kıvırmayın, evrimsel psikoloji iş başında.  Bu hissi saçınızı taramasını isteyerek artırabilirsiniz. Romantik ve etkili dokunuşlarla aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz.

Omuz Öpmesi
Hiç beklemediğiniz bir anda size yakalaşarak boynunuza kibar bir buse konduruyor. Ayrıca sürpriz öpücükler sizin çekiciliğinizi ve onun size bağlılığını göstermektedir.Partnerinize vücudunuzun ihmal edilmiş bölgelerini fark etmesi için yol gösterici olun. Direk yapması gerekeni partnerinize söyleyebilirsiniz. Utangaç olanlar için ise ufak notlar yazarak partnerinizin okumasını sağlayın. Köprücük kemiğinizin okşanması, kulak memenize dille küçük dokunuşların ne kadar tahrik edici olduğunu öğrenince bakalım ne yapacak!

Elin Bacağa Konulması
"İç baldırınız gibi, vücudunuzun bazı bölümlerine kazayla dokunmaya imkan yoktur" diyor Dr. Haltzman. Gayet doğru bir tespit. Birisine duygusal olarak yeterince yakın olunca, o kadar yakına gelmesine izin vermek, duyguları harekete geçiriyor. Onu, vücudunuzun başka bölgelerine de yönlendirebilirsiniz. Mesela elini jean'inizin arka cebine sokmasını sağlayın! Yolda yürürken siz onun pantalonun arka cebine elinizi sokabilirsiniz. Böylelikle onunda yapması için onu cesaretlendirirsiniz. Kimin eli kimin cebinde belli olsun.

Koşu Sonrası Nefes Nefese Kalmak
Egzersiz dopamin ve norepineprin salgılanmasını tetikler, vücudunuz egzersiz sonrasında endorfin salgılar ve kan akışınız artar. Egzersiz sonrası tüm bu vücutta yaşananlar, cinsellik yaşanırken olanlara paraleldir. İşten eve gelince, TV seyretmek için koltuğa yayılmadan önce bir iki zindelik verici yoga hareketi, birkaç mekik veya şınav deneyiniz. O ıslak teninize uyumla göğüs kafesinizin inip kalkış sırasında kısık kısık derin nefes alışverişiniz kadının heyecanlanması ve nefesini kesmesi için çok yeterli bir sebepdir. Spor her şeye yararlıdır. 
 

Hiç Tanımadığınız Bir Erkekler Göz Göze Gelmek
 İlk kez göz göze gelindiğinde, bu son derece etkileyici olabilir. Heyecanlanıyorsunuz çünkü göz göze gelmek kafalarda bir anda cinsel bir soru işaretini de çağrıştırıyor. İster şaka yollu ister bilerek olsun; bir kol teması ile işe başlayabilirsiniz. Bu, bir yabancıda ufak da olsa etkileşim kesinlikle yaratacaktır. Tanımadığınız bir beden ve ruh ile birlikte olma hissiyatı bile çoğu kişiyi tahrik ederken bakışlarını sizin üzerinizde olması siz deliye çevirecektir. Birbirinizi  gördüğünüzde başınızı çevirmek yerine beraber deliye dönün.

Jean Pantalon Giymesi
Erotik anlamda sütyen kadın bedeni için neyse, jean pantolon da erkek bedeni için odur. Uzmanlar "Burada biyolojinin de etkisini unutmayın" diyor. Sıkı bir jean pantolon, sağlıklı bacak kasları, karın kasları anlamına gelmektedir. Sağlıklı ve güçlü bir partner demek tabii ki! Unutmayın, erkekler de en az kadınlar kadar iltifat edilmeyi sever. Ona, jean giydiği zaman yakışıklı göründüğü yönünde ne kadar çok iltifat ederseniz, o kadar çok jean giyecek. O ne kadar çok jean giyerse sizinde gözün, gönlünüz ve daha nice yerleriniz açılacaktır.
 

Sabun Gibi Kokması
Sabun kokan bir erkekten hoşlanmak, çikolata dolu bir kazana düşmek gibidir. Koku karşılaşana dek tanımadığınız bir iştahı tetikler. Kolonyanın tersine, sabun onun doğal kokusunu bloke etmektedir. Sabun kokusu ve erkeğin kokusu birbirine karışıyor. Burada vücudun salgıladığı doğal kimyasallar devreye giriyor. Yürüyüşe çıkın veya beraber koşun. Böylelikle onun vücut ısı derecesini artırarak doğal kokusunu duyabileceksiniz. Bir insan kişinin görüntüsünü, ismini ve sesini bile unutabilir. Daima hatırladığı şey ise kokusudur. İnsanlar koklaşa koklaşa anlaşır.

Bir Köpük Banyosunda Uzanmak
Köpük banyosu, rahatlamanın en kolay yoludur. Çoğunlukla zihnimizdeki yapılacaklar listesi ile uğraştığımız için kendi fiziki uyanışımızın işaretlerini kaçırıyoruz ama ılık su, kanın cilt yüzeyinin altındaki sinir uçlarına gidişini hızlandırıyor ve bu da uyarılmayı kolaylaştırıyor. Düzenli olarak banyoyu akşam rutininiz içine alın. Vücudunuzun hisleriyle ilgili olarak ne kadar rahat ve uyanıksanız, onları ilerletmekle ilgili o kadar istekli olacaksınız. Duş başlığının gücünü asla hafife almayın. Ilık bir suda rahatlayan iki insan kadar hafifi yoktur.

ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X