Kalbinizi Kaburba Kemiğinize Çarptıracak Türkiye'nin En Korkunç 10 Korku Evi

Tüylerinizi diken diken yapan, vahşet dolu görüntülerle gerginlikten kanınızın çekileceği, yankılı ve yüksek sesleri etrafta duyarken buz tutmuş bedeninizi ve ruhunuzu teslim edeceğiniz birbirinden ürpertici konseptiyle 10 korku evi.


APARTMENT06
İp uçlarını bularak, seri katilin sıra dışı yaşantısına tanıklık ediyorsunuz. Pes etmeden, korkmadan dışarı çıkmayı başarırsanız gerçek birer cesur oluyorsunuz. Evden kaçış oyununa isterseniz korku unsurları da eklenebilir.
Mekan: Bahçelievler

DECCAL
Ankara Çayyolu' nda olan korku evi, sizlere adeta korku filmlerindeki anları gerçekçi bir evde yaşatacak. Korkuyla dolacağınız, kalacağınız bu eve katılmak için en az 3  kişilik ekibe ihtiyacınız var. Bu evde 60 dakikalık  ürpertici anlar yaşayacaksınız. Amacınız ise süre bitmeden evden dışarıya kendinizi çıkarabilmek. Bu bir takım oyunu olması nedeniyle her kararlarınızı birlikte vermelisiniz. 
Mekan: Ankara

KÜP
Cube Fear House, korku temalı mezarlık konseptli bir kaçış evidir. 9 odaya ve içinde 24 kişinin mezarı olan bir bahçeye sahip olan mezarlıktan çıkman için ekibini kur, cesaretini topla ve evin gizemini çöz! Karanlıklar içinde, ölü bedenler eşliğinde bakalım ne kadar korkmadan sapasağlam oyunu  bitiriceksin. Oyun seni bitirmeden sen oyunu bitir.
Mekan: Bornova

CLUES
Kadın cinayetlerinin işlendiği bir seri katilin evinde, katil sizi yakalamadan ve son cinayetini işlemeden evden çıkmaya çalıştığınız, gerilimi yüksek oyun.Kâbus uyurken kişiye güçlü bir duygusal rahatsızlık veren rüyalardır. Bazen kâbuslar o kadar etkili olur ki, uyuyan kişiyi halen yaşadığı duyguları taşır bir halde uyandırır, ve kişi uzun bir süre etkisinden kurtulamaz. Sürekli kâbus görme durumu daha önemli bir sorunun habercisi olabilir! Kimi zaman nedensiz yere görüldükleri de olabilir. Kabuslar aslında gizli anlamlar içerir!”  Soğuk kanlılıkla kabuslardan çıkmayı başaramazsan zifiri karanlığa hapsolursun. Mekan: Antalya

KABUS
Kabus Korku Evi Paranormal bir oyun kurgusuna sahiptir. Oyunlar doğaçlama oynanır ve bir oyun diğeriyle benzerlik göstermemektedir. 60 dakikalık süre içerisinde neler yapacağınızı tahmin bile edemeyeceksiniz. Korkunun doruklarında kendinizden geçebilirsiniz.
Mekan: Bursa

KANLI KONTES
Kapalı kapılar ardından işkencelerde dolu bir senaryo içerisindesiniz. Kanlı Kontes’in sırrını çözmek için sadece 60 dakikanız var. İçeride ne olacağı hiç belli değil, tahmin etmesi epey zor bir kabuslar yeridir. Her an korkusuz ve cesaretli olmalısınız. Korkarsan oyunla beraber sen de bitersin. Bu oyuna en az 2 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz.
Mekan: Ankara

KUSURSUZ KAÇIŞ

Halka 2 filmine uyarlanmıştır.''BU FİLMİN BAŞROL OYUNCUSUSU SENSİN''. Sinemaya girdiniz ve bir filmi izliyorsunuz ya ışıklar sönse!... Belkide gerçeklik bundan sonra başlayacak... Ev konseptinin dışında sizi tamamiyle farklı bir ortama davet ediyoruz. Bu filmi bitirmek , filmlerde izlediğin gibi hayali değil gerçeği yaşamaya Kusursuz Kaçış'a davet ediyoruz.
Unutma yalnız başına bunu başaramazsın, arkadaşlarınla grubunu kur ve bu maceranın tadını çıkar. Şimdiden tüylerinizin diken diken oluşunu görebiliyorum.
Mekan: Kadıköy


MUAMMA
Ölen ailesini diriltmeye çalışan bir profesör. Olayların geçtiği gizemli, sıradışı bir ev. İçerisinde çözülemeyi bekleyen sırlar, aydınlatılamayan olaylar. Muamma oyunu sizlere hem gerilim hem de korku heyecanını gerçekçi bir evde sunuyor. Ev tıpkı filmlerde izlediğiniz korku içerikli evlerden birisi adeta. Siz de kendinizi  sanki evin kahramanı olarak hissedebileceksiniz. Risk al ve gerçekliğe doğru adım at. Oyuna 2-8 kişilik ekiplerinizle katılabilirsiniz. Oyun için süre 60 dakika…
Mekan: Maltepe

DEPODAKİLER
Heyecan ve macera yüklü eğlence aktivitesi olan evden kaçış oyunları hem eğlendirir hem öğretir. Özellikle takım oyunu olması nedeniyle ekipler arasındaki uyumu ve takım ruhunu ortaya çıkarır. Aynı zamanda kısa sürede birçok görevi yaptırmayı sağlayan bu oyunlar kişilerin zaman kullanma becerisini de ön plana çıkarıyor. Becerilerinizi ve zekanızı tamamiyle kullanabileceğiniz bir yerdir.
Mekan: Kayseri

GET OUT
Gerçek hikayeden alıntıdır. 1900’lü yıllarda Ağrı’nın Aşağısaklıca köyünde yaşayan Orhan ve Kader çifti yakın zamanda bir evlat sahibi olacaklardır. Fakat Orhan’ın herkesten sakladığı ve bütün yaşananlara sebep olacak bir sırrı vardır. Ruhlar Alemi’ne olan ilgisi, özel tasarladığı ayin odasında ve yıllar sonucu öğrendiği bilgiler ışığında astral seyahat yapmakta ve onlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaya çalışmaktadır. Bir gün bu seyahat sırasında Oğrak adında kötü ruh fani yaşam tarafına geçer. Orhan’ın evde olmadığı bir günde Kader ve doğacak bebeğini öldürüp ruhlarını lanetler. O günden beri Orhan sahip olduğu bütün bilgileri kullanıp ailesinin ruhlarını bulmaya çalışmaktadır. İçerideki göreviniz Orhan’ın herkesten gizlediği odasına gidip, ayin kitabını kullanarak Ruhlar alemine geçmek, Kader ve çocuğunun ruhunu bulup onlardan kurtarmaktır. Unutmayın eğer bu yolculukta Oğrak’la karşılaşırsanız sakın gözlerine bakmayın!… Gözlere bakarsan ölürsün. Ekibinle bir ol bu zoru hikayeden kahraman olarak çık.
Mekan: Kocaeli 

ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X