Kel Erkekler Neden Çekici?

Kel erkekleri kadınlar neden daha çok sever sorusunu yanıtlıyoruz. İşte o göz kamaştıran başlardaki parlaklıkların kadınları ne kadar etkilediğini hep beraber görelim.


Duruş
Duruşları ve yürüyüşleri bile daha farklıdır. Daha çekici ve kendinden çok emin adımlarla ilerlerler. Siz yürüyün de endam ne demek görülsün.

Uzun Gözükme
Kel erkekler diğer erkeklere oranla 2.5 cm daha uzun gösterirler.

Güçlü Olmak
Kel erkeklerin toplum algısına göre diğer saçı olanlara istinaden daha güçlü olduğu algısı vardır ve güçlü erkek pozları kadınları etkilemek için oldukça iyi bir nedendir.


Evlenme Niyetleri Yoktur
Kel erkekler diğer saçlı erkeklere oranla evliliği pek düşünmezler. Daha çok çapkınlık peşinde olup eğlenmelerine daha önem verirler. Eğlen eğlen nereye kadar beyler?

Belli Olmayan Öz güven
Aşırı öz güvenin kaynağı hala çözülememiştir ancak kendilerinden emin tavırları, bakışları,gülüşleri, endamları ve hareketleriyle aşırı sempatik oluşları öz güvenlerinin nereden geldiğini açıklıyor. 

Yatakta İyi Olma
Şehir efsanesi mi yoksa gerçek mi bilinmez ama kel erkekler diğer erkeklere oranla yatakta  daha iyi performanslarını sergiledikleri söylenir. Hadi yine iyisiniz. 


Mizah Yeteneği
Sempatiklikleri ve gülüşleri demişken mizah yetenekleri de bunları destekliyor. Kadınlar kendini güldüren erkekleri sever diye boşuna dememişler.

Saça Saça Para Harcamak
Kel erkekler para tutmayı sevmez tam tersi günlük yaşar ve paralarını doya doya saça saça harcamayı daha çok severler. Saç saç paraları Leylaya...

Hırs
Hayatları boyunca hırslı bir kişilikleri olur.  İş ve özel hayatlarında hırs ile bilinirler.


Zenginliğin Sırrı
"Başı kel olanın bahtı parlak olur" gibi bir inanıştan dolayı mı zenginlerin bir çoğu kel acaba? Kel neredeyse para oradadır.

ÇOK TIKLANANLAR