Mavi Ay'ın Burçlara Etkisi

Yarın gerçekleşecek Mavi Süper Kanlı Ay Tutulması burçlar üzerinde nası etkili olacak?


KOÇ BURCU
Tutulma çevrenizde gelişen olayları daha net görmenizi sağlayacak ve kendinizi ifade etme konusunda sizlere bir şans verecek. Hayatlarındaki dengeyi yeniden kazanacak Koç burçları sosyal hayatta daha fazla yer alacaklar.

BOĞA BURCU
Tutulma size değişiklik yapmanın vaktinin geldiğini anlatmaya çalışıyor. Sizi memnun etmeyen şeylerden kurtulmak için yeni şeyler denemekten korkmayın. Ayrıca yeni aşklar kapıda!
 

İKİZLER BURCU
3. ev; kardeşler, komşular ve yakınlar arasındaki iletişim alanlarını yönetir. İkizler burcu, 3. evinde gerçekleşecek tutulmadan dolayı yakın çevresiyle iletişimde büyük sıkıntılar yaşayabilir. Ruhsal anlamda bunalan İkizler burcunun rahatlamak için spora yönelmesi isabetli olacaktır.


YENGEÇ BURCU
Çılgın bir aya hazır olun Yengeçler! Her zaman başarmak istediğiniz bir şeylere ulaşmanın zamanı geldi.2. evinizde gerçekleşecek olan tutulma başarısız olduğunuzu düşündüğünüz her alanda yanınızda olacak ve gücünüzü göstermenize fırsat verecek. Yalnız duygusal konularda bazı gerçekler gün yüzüne çıkabilir. 

ASLAN BURCU
Kişisel ve fiziksel özelliklerinizi şekillendiren evinizde meydana gelen tutulma sizleri kendiniz yeniden yaratmaya itiyor Aslanlar. Işığınızı kaybettiğinizi düşündüğünüz ve içinize kapandığınız zamanlar olabilir. Böyle anlarda hayattaki küçük şeylerden keyif almaya çalışın. Kendinizi yeniden bulmak için harekete geçin.
 

BAŞAK BURCU
Başak burçları, birçok şeyle aynı anda  ilgilenmek zorunda kalmak sizleri biraz zorlayabilir. Ancak bu süreç sorunlarınızı çözmek için uygun bir süreç olacaktır. Tutulma sayesinde hayatınızın amacını keşfedecek ve ruhsal açıdan arınmış bir şekilde hayata yeniden başlamak için bir fırsat bulacaksınız.


TERAZİ BURCU
Tutulma sizlere nedenini açıklayamayadığınız şekilde gergin hissettirecek. Bu negatif enerjinin sizi etkisi altına almasına izin vermeyin.İçinizdeki gücü dışarı çıkarmayı deneyin. Kendinizden emin olduğunuz takdirde karşınıza çıkan fırsatları değerlendirebileceksiniz. 

AKREP BURCU
Kariyer ve sosyal statünüzü etkileyen 10. evinizde gerçekleşecek tutulma, eğer memnun değilseniz sizleri iş hayatınızda değişiklikler yapmaya itebilir. Tutulma sürecini biraz canı sıkkın olarak geçirecek akrepler uzaklaşıp kafa dinlemek isteyebilirler. Bu süreç sizi yıldırmasın umudunuzu kaybetmeyin.

YAY BURCU
Tutulma size şu an yaşadığınız haliyle hayatınızı devam ettiremeyeceğinizi anlatmaya çalışıyor. Size zor görünen işleri ertelemekle kaybettiğiniz zamanı kazanmanız gerekiyor. Bütün enerjinizi toplayıp yeni adımlar atın ve ilerlemek için kendinize bir fırsat verin.


OĞLAK BURCU
Oğlaklar için şanslı bir dönem. Bu tutulma sizin maddi hayatınıza, paraya ve çalışmaya yaklaşımınızı değiştirecek. Sonunda uzun zamandır beklediğiniz fırsat aniden karşınıza çıkacak. Eski dostlarla karşılaşabilir yahut görüşme planları yapabilirsiniz.

KOVA BURCU
Kova burçları 7. evlerinde gerçekleşecek tutulmanın enerjisi ile kendilerini daha özgür hissedecekler. İsteklerinizi çevrenizdeki insanların istekleriyle dengeleme zamanı. Ortaklık alanınıza etki edecek tutulma size ani yükselişler getirebilir. Ancak aceleci tavırlarızın sizi hata yapmaya itmesine karşı dikkatli olmanızda fayda var.

BALIK BURCU
6. evinizde gerçeleşecek ve sorumluluklar alanında etkili olacak tutulma her şeyi daha yoğun hissetmenize sebep olacak Sosyal hayatınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Sakin kalmaya ve önünüze çıkacak fırsatları değerlendirmeye çalışın. Kendinizi geliştirmek ve hayatınıza renk katmak için güzel bir zaman.


ÇOK TIKLANANLAR