Memleketleri ve Yaşadığı Şehirler Erkeklerin Cinsel Performansını Etkiler Mi?

Yaşadığımız, büyüdüğümüz, ait olduğumuz topraklar performansımızı ne kadar etkiler ya da etkiler mi? İşte birkaç kadının memleketine göre erkek yorumları:


Egeliler
Sıcaktır, samimidir, kavgadan gürültüden hoşlanmaz, yatakta da orta şekerlidirler. Fazla uç ve değişik şeyler sevmezler. Kendilerine fazla güvenir, övünmeyi severler. Modern görünseler de kıskanç ve sahiplenen erkeklerdir, ömürlük olabilirler.

Marmara ve daha batısı
Anı yaşama taraftarıdırlar. Bağlanma sorunu yaşarlar ama senden bağlanmanı beklerler. Sekste denemedik şey bırakmalar. Biraz uzak ve soğukturlar ama hep yalnızlıktan ve derin duygular yaşayamamaktan şikayet ederler. Ayrıca adamı sinir hastası da ederler.

Doğulular
Sevdi mi canını verecek adamlardır. Dürüsttürler, merttirler, kadınına sahip çıkmayı severler. Çok eşlilik eğilimli olsalar da bağlandılar mı tam bağlanırlar ama kısıtlarlar, kıskanırlar, arızaya bağlarlar. Sekste karşı tarafı memnun etmeye kafayı fena halde taktıklarından orta halliden ileri gidemezler. Kafalarında yetiştirilmenin verdiği tabuları vardır, kıramaz sonunda onları kırmak zorunda kalırsınız. Yaşanılasıdırlar.

Karadenizliler
Eğlenceli ve komiktirler. Yatakta bildiğin aklını başından alırlar. Çernobilin etkisi midir nedir bazılarının hatta çoğunun penis boyları büyüktür, hatta bu ne böyle dedirtecek kadar büyüktür. Eğlenmek ve seks için mükemmel iken asla ciddi ilişki yaşamaya uygun değildirler. Aldatırlar, yalan söyler, yüzüne bakıp inanmanı beklerler, tabii sonunda terk edilirler.

Orta Anadolu ve Ankaralılar
Ankaralılar ciddidir. Sevdi mi ciddi sever, memur zihniyetinde sabah 9 akşam 5 ilişki yaşar. Mesai bitince dinlenmeye çekilir ama ilişkisini ciddiye alır. Bu ciddi adamlar sekste sizi şaşırtır, uçuk zevkler ve isteklere zerk eder, sıkıcı olsalar da sekste mükemmeldirler terk edemez memur memur seversiniz. Ankara'nın bağlarını söyletirler adama bazen keyifle bazen sinirle ama tadılmalıdırlar.

Akdenizliler
Havası gibi sıcaktır, daha çok yaz aşkı gibi gelip geçici biraz sabun köpüğü tadındadırlar. O an için keyifli ama etkili değildirler. Yatakta turistlerle pratik yapa yapa kendilerini geliştirmişlerdir. Kadınları hep tatil havasında hissettirirler, kış gelince unutulurlar. Keyiflidirler...

Göçmenler:
Buna özel bölüm açmak gerek. Sevince güzel sever ama hevesi geçer. Tam anlamıyla başka bir adama dönüşür, benim sevdiğim adam bu muydu dedirtir. İlk zamanlar seks mükemmeldir ama sonra  bozulur geriye kalan her şey gibi. Başkalarının sözüne inanır size güvenmezler, çabuk etki altında kalacak bir karakterleri vardır. İnsanı katil edebilirler.

ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X