Netflix: Aralık Ayı Dizi ve Filmleri

Netflix'te Aralık ayının öne çıkan dizi ve filmleri


Battle
Babasının iflas etmesinin ardından genç dansçı Amalie'nin refah içindeki hayatı maziye karışır. Ama tanıştığı hip hop dansçısı Mikael onun hayatına yeni bir ritim katar. 
Yayın Tarihi: 01.12.2018

Nailed it! Holiday!
Noel temalı Nailed It! bölümleri mi? Bundan daha iyi bir hediye olamaz. Eğlenceli yemek pişirme hezimetleri ve müthiş beceriksizlikler sezonu açıldı! 
Yayın Tarihi: 07.12.2018

Dogs of Berlin

Ünlü bir futbolcunun öldürülmesinin ardından, birbirinden çok farklı iki polis Berlin'in yeraltı dünyasıyla mücadele etmek ve kendi suçlarıyla yüzleşmek zorunda kalır. 
Yayın Tarihi: 07.12.2018The Ranch
Abby ile birlikte ebeveynliğe hazırlanan Colt, bir çiftliği yönetmenin zorluklarıyla yüzleşir. Aralarına katılan ikinci kişi Bennettlerin diken üstünde olmasına yol açar. 
6.Kısım Yayın Tarihi: 07.12.2018

Mogli: Orman Çocuğu
Ormanın derinliklerinde hayvanların büyüttüğü yetim bir çocuk, tehlikeli bir düşmanla ve kendi insan kökleriyle yüzleşerek bir kahramana dönüşür. 
Yayın Tarihi: 07.12.2018

Memories Of The Alhambra
Yenilikçi bir artırılmış gerçeklik oyununun gizemli yaratıcısını bulmaya çalışan bir yatırım şirketi yöneticisi, İspanya'da pansiyon işleten bir kadınla tanışır. 
Yayın Tarihi: 11.12.2018


Hakan: Muhafız
Tılsımlı bir yadigâr tarafından kendisine mistik güçler verilen genç bir adam, karanlık güçlerle savaşmak ve geçmişindeki bir gizemi çözmek üzere bir yolculuğa çıkar. ​
Yayın Tarihi: 14.12.2018
 

Inside The Real Narcos

Özel Kuvvetler askeri Jason Fox, ilgili kişileri öğrenmek ve operasyonlarını anlamak için Meksika, Kolombiya ve Peru'daki uyuşturucu kartellerinin içine sızar. 
Yayın Tarihi: 14.12.2018


Travelers
Travelers'ın üçüncü sezonunda, Grant MacLaren ve gelecekten gelen, iyi eğitimli ekibi sadakat, güven, ölüm gibi kavramların yanı sıra Yapay Zeka'nın giderek artan gücüyle başa çıkmaya çalışırken sınırları iyice zorlanır. 
3.Sezon Yayın Tarihi: 14.12.2018


Fuller House
Tanner-Fuller-Gibbler aileleri bol bol kahkahayla geri dönüyor. DJ ve Steve arasındaki aşk yeniden alevleniyor. Ayrıca aileye yeni bir üye katılmak üzere.
4.Sezon Yayın Tarihi: 14.12.2018

Roma
Oscar ödüllü Alfonso Cuarón'un imzasını taşıyan bu film, 1970'lerin başında Meksiko'da yaşayan orta sınıftan bir ailenin hayatındaki çalkantılı bir yılı anlatıyor. 
Yayın Tarihi: 14.12.2018

Bird Box

Toplu intiharların nüfusun büyük kısmını yok etmesinden beş yıl sonra, bir kadın ve iki çocuğu bir sığınak bulmak için tehlikelerle dolu umutsuz bir yolculuğa çıkar. 
Yayın Tarihi: 21.12.2018Perfume
İnsanüstü bir koku alma duyusuna sahip olan parfümcü, yatılı bir okuldaki kız öğrencileri öldürmeye başlar. Amacı onların esanslarını çıkarıp kusursuz kokuyu yaratmaktır. 
Yayın Tarihi: 21.12.2018

Bad Seeds
Sorunlu bir geçmişi olan ve kendisini evlat edinmiş olan annesiyle birlikte dolandırıcılık yapan bir düzenbaz, bir grup sorunlu öğrenciye mentorluk yaparak kurtuluşu bulur.
Yayın Tarihi: 21.12.2018

Mücadele: Szukalski'nin Hayatı ve Kayıp Sanatı
Los Angeleslı yeraltı sanatçıları, unutulmuş bir Polonyalı heykeltıraşın eserlerini keşfeder. Bu çılgın dâhinin şaşırtıcı gerçek öyküsü ise adım adım ortaya çıkar. 
Yayın Tarihi: 21.12.2018


ÇOK TIKLANANLAR