Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

14 Şubat yaklaşırken şimdiden ‘Ne alacağım’ ‘Kadınlar ne ister’ gibi sorunlarınız varsa size kadınların dilinden çok basit bir isim önereceğiz: Michael Kors! Her zaman işe yarayacağına emin olabilirsiniz.


Sevgililer Günü Hediye Fikirleri
Michael Kors’un erkek koleksiyonlarında kaybolduğumuz zamanları bir kenara bırakıp önümüze bakalım. Çünkü bir centilmen olarak, önümüzdeki sevgililer gününde kadınınızı mutlu etmek için ne yapabileceğinizi düşünmeye başlamanın zamanı geldi bile. Yeni sezonuyla göz kamaştıran; hem bu yılın en gözde renklerini barındıran hem de günün anlam ve önemine çok uygun tonlardaki Michael Kors’lar arasındaki favorilerimize göz atalım:

 

 


Claire Pump
Topuklulardan vazgeçmeyen kadınlar için, zamansız şıklığın öncüsü, “Claire Pump” Sevgililer Günü’ne özel kırmızı deri tasarımı ile aşkın tutkusunu yansıtıyor.

Michael Kors, Mercer
Söz konusu aşk olunca, hiç şüphesiz ki sevdiğinize en güzel hediyeyi bulmak isteyeceksiniz. Bu özel günde Michael Michael Kors sizlere şıklık ve rahatlığı bir arada yaşatan “Mercer” çantayı sunuyor. Akıllı tasarım özellikleri, değiştirilebilen kayışları ve fermuarlı orta bölmesiyle en küçük eşyalarınızı bile güvende tutabileceğiniz yepyeni bir tasarım ortaya koyuyor. İkonikleşen kilit aksesuarı ile sadece Sevgililer Günü’nde değil her zaman tarzınızla göz kamaştırın! 


Natasha Slide
Sezonun önde gelen trendleri arasında olan “Natasha Slide” terlikler stilinize bambaşka bir yorum getiriyor! Tasarımında klasik loafer’dan esinlenilirken yumuşak derisi ve ‘”LOVE” işlemeleri şık kombinlerinizi taçlandıracak. 

Micharl Kors, Mercer
Akıllı tasarım özellikleri, değiştirilebilen kayışları ve fermuarlı orta bölmesiyle en küçük eşyalarınızı bile güvende tutabileceğiniz yepyeni bir tasarım Mercer çantanın siyah rengi ise klasik bir duruş sergiliyor.

Sexy Ruby Şimdiden
Tabii hediye denilince akla ilk fikirlerden birisi de parfümler olacaktır. Oysaki hem çok özel hem de çok kişisel seçimlerdir perfümler. Alması çok zordur: kadınını iyi anlamak, ona oturacak kokuyu çok iyi seçmek gerekir. Asıl dikkat etmeniz gereken nokta ise, asla eski sevgilinizin kullandığı parfümü asla almamanız gerektiği! Neyse ki Michael Kors’un yeni kokusu Sexy Ruby tanıtılalı yalnızca 3 ay oldu. Ve şimdiden bir çok kadının gönlünü çaldı bile. Uyum zordur; fakat beğeni evrensel olabilir. Sizde sizin kadınınıza uyacağını düşünüyorsanız, asla kaçırılmaması gereken seçimlerden biri olduğunu belirtmeden geçemeyeceğiz. Şimdiden İyi Alışverişler çok sevgili Boxer okuyucuları!


ÇOK TIKLANANLAR