Stil Rehberi: Hafta Sonu İçin Kombin Önerileri

1 paltoyu 3 farklı şekilde nasıl kombinleyebilirsiniz? Klasik, spor şık ve hafif bohem tarz bir pantolonla yaratabileceğiniz farklı kombin önerileri, sezonun öne çıkan parçalarından yün paltoyla sizler için armonize edildi.


Klasik Bir Tarz Yakalamak İçin
Her erkeğin dolabının bir köşesinde siyah kazak olduğuna eminiz. Yün paltoları rahatlıkla kombinleyebileceğiniz siyah kazağınızı, görünümünüze biraz renk katabilecek slim-fit jean pantolonlarınızla harmanlayabilir; son yılların trendi asker postalları ve ona uyum sağlayacak siyah deri çantanızla kombininizi tamamlayabilirsiniz. Uğraşılmamış görünen klasik bu tarzı elde ettiniz bile!

Herno yün palto, 6.620 TL; raffello.com

Academia yün kazak, 445 TL; Beymen


Mango jean pantolon, 120 TL

Tumi deri çanta, 2.270 TL; Wepublic

Bohem Tarz Bir Görünüm İçin
Ağı düşük; kısa paçalı yün pantolonlar da bu sezon oldukça öne çıkan detaylar arasında. Tam olarak bohem denilemese bile size oldukça cool bir görnüm kazandıran bu parçayı, boğazlı deri bağcıklılar ve havalı bir sweatshirt ile kombinleyerek üzerinize atacağınız yün paltolar ile stilinizin ne kadar güçlü durduğuna siz bile inanamayabilirsiniz!


Herno yün palto, 6.620 TL; raffello.com

Zara yün pantolon, 130 TL

Burberry koton sweatshirt, 1.625 TL


Academia tişört, 195 TL; Beymen

Spor-Şık Bir Kombin İçin:
Yapmanız gerekenler çok basit. Bir spor ayakkabı, kamuflaj desenli bir jean pantolon ve en salaş kazağınız ile kendi dolabınızda rahatlıkla yakalayabileceğiniz bir tarz aslında. Fakat favori parçaları bir araya getirerek yaptığımız bu kombin oldukça dikkat çeken renkler ve desenler içeriyor. Bu kış, kırmızı rengi, hem erkekler hem de kadınlar için en çok tercih edilenler arasında. Detay olarak kullanacağınız bu rengi, lacivert ile birleştirerek tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Herno yün palto, 6.620 TL; raffello.com


Pull&Bear triko kazak, 110 TL

Academia koton tişört, 125 TL; Beymen.

H&M jean pantolon, 129 TL


Bershka spor ayakkabılar, 129 TL

ÇOK TIKLANANLAR