Stilinizle Yaza Damganızı Vurun

Stiliniz ilk izleniminiz için en önemli şeylerden biridir ve sizin hakkınızda birçok ipucu verir. Tarzınız aslında sözsüz bir iletişimdir. Size önerdiğimiz parçalara göz atın ve tarzınızı baştan yaratın.


COS
Fonksiyonel tasarımlarıyla öne çıkan COS, bu sezon da stilinizde minimal rüzgarlar estirecek. Rahat ve tarz sahibi bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, sizin için seçtiğimiz COS'un bol kesim lacivert şorta göz atmanızda fayda var. Sarı bir tişört veya gömlekle kombinleyin ve tarzınızı taçlandırın.
Şort: 290 TL
 

COS
Tarzınızla İtalyan erkeklerini sönük bırakmaya ne dersiniz? Fular veya gözlük gibi aksesuarlarla tarzınızı detaylarda gösterin. Bir fularla stilinize boyut atlatabilirsiniz. 
COS : 225 TL

Network
Yazın enerjisini kıyafetlerinize yansıtmaya ne dersiniz? Farklı renkleri denemekten çekinmeyin. Özellikle açık tenliyseniz, bu renk ile beğeni dolu bakışları üzerinize çekebilirsiniz.
Network: 259 TL


Network
Yazın kurtarıcısı beyaz gömlek ya da tişörtleri yanınızdan ayırmayın. Size kombinleme özgürlüğü tanıyan beyaz gömlekler bu sezon da en büyük kurtarıcınız.
Network: 359 TL

ÇOK TIKLANANLAR