Üç Farklı Bütçeyle Sonbahar Modası

İyi giyinmek ve bir stil sahibi olmak için milyonlarca liranız olmasını beklemeyin. Çünkü belkide hiç olmayacak. Stil görünmek için vakit kaybetmeyin: en önemlisi, kendiniz için giyinin.


Üç Farklı Bütçeyle Sonbahar Modası
Çorabınızı evden giyeceğinizi varsayarsak, sizin için tam olarak 500 liraya -herşey dahil- bir kombin önerisi. Hiç sonbahar gibi olmayan bu sonbaharda, üzerinizde mevsimin renklerini taşırken hala sıcak olan havalara ithafen biraz renklenmeye ne dersiniz?

Üç Farklı Bütçeyle Sonbahar Modası
Çok uzaklara uçmadan, yüksek paralar harcamadan; çizgininse biraz dışarı çıkarak güzel bir kombin hazırlamak ne kadar kolay görünse de doğru parçaları yakalamak biraz zorlayıcı olabiliyor. Renk skalanızı geniş tutun. Unutmayın: ne kadar renkli, o kadar dikkat çekici. Bu kombinin ederi ise, yaklaşık 1.000 TL olacaktır.

Üç Farklı Bütçeyle Sonbahar Modası
Sınırsız bütçeyle şık görünmek, hepsinden daha zor olsa gerek. Bütün parçalar ulaşılabilir kılındığında kombin yapmak daha çok vaktinizi alacaktır. Dikkat etmeniz gereken, önemli olanın giydiğiniz kıyafetlerin pahalı olması değil, kullanışlı ve kaliteli görünmesi. Sizi uzunca zaman idare edecek kıyafetlere -günümüzde her ne kadar böyle bir durum kalmamışsa da- harcadığınız miktarların buna değmesini istersiniz. İşte size farklı zamanlarda da kombinleyebileceğiniz en stil parça önerileri.


ÇOK TIKLANANLAR