Uzayda Seks Yapılabilir mi? Uzayda Cinsel İlişki Nasıl Olur?

Fikir olarak oldukça dikkat çekici ve egzotik gelen bu konuda araştırma yapıp içerik oluşturmak istedik. Gözlerinizi kapatın ve uzayda seks yaptığınızı hayal edin. Sizce mümkün mü?


Uzay Aracında Mahremiyet Oldukça Az
Uzay araçları oldukça küçük. İçerisinde zaten çok fazla astronot olmuyor. Bu sebeple çok küçük ve dar alanlara sahipler. Burada yapılacak seks çok sağlıklı ve özel olmayabilir.

Erkeklerin Uyarılması Biraz Uzun Sürüyor
Uzayda basıncın etkisiyle kanın Penis'e yeteri seviyede akamayacağından dolayı erkeklerde yeteri seviyede sertleşme heran olmayabilir. Bu da cinsel ilişki sırasında zorluk çıkarabilir.

Kadınların Uyarılması Biraz Daha Kolay Ama...
Uzayda kadınlar cinsel olarak uyarıldığında vajinal bölgenin ıslanması biraz daha kolay ancak buradaki ıslanmalarda göz yaşına benzeyen damlacıklar ve parçacıklar halinde olacağından cinsel birleşme oldukça zor bir hal alacaktır.

Erkeklerin Testesteron Oranları Uzayda Düşüyor
Bildiğiniz gibi erkeklerde testesteron hormonu cinsel eğitimi arttırır. Ancak araştırmalara göre bu oran uzayda oldukça alt seviyelere kadar düşüyor. Bu sebeple erkeklerin uzayda seks yapma arzusu ve isteği azalıyor.
 

Uzayda Vücut Yorgunken Seks Yapmak Fazla Efor Gerektiriyor
Uzayda yada yerçekimsiz ortamda vucudumuz basıncında etkisiyle normalden çok daha fazla yorulur. Bu sebeple yorgun vucutla seks yapma isteği de oldukça düşer.

Uzayda Terlemek İnanılmaz Rahatsız Edici
Uzayda tüm zorlu şartlara rağmen seks yapmayı başarsanız bile fazla efor sarfedeceğinizden dolayı terleme ihtimaliniz çok yüksek. Uzayda terlemek gerçekten hiç istenmeyen bir durum. Çünkü o boncuk boncuk terleri vücudunuzdan atmak gerçekten çok zor.

Yerçekimsiz Ortamda Bedensel Yakınlaşma Zor
Uzayda yer çekimsiz bir ortamdasınız ve karşınızdaki partnerizle cinsel ilişkiye girmek istiyorsunuz. Bunu başarmanız gerçekten zor çünkü karşınızdaki bir bedenle yakınlaşmak onu kendinize çekmeniz ve cinsel birleşme anını yakalamanız hiç kolay olmayacak. Bu gerçekten çok yorucu.

Deforme Olmuş Bedenler Seks İsteğini Düşürür

Uzayda şüphe yokki kimse dünyadaki kadar çekici olmuyor. Şişmiş yüzler, salınmış ve oynayan vücutlar uzayda kişilerin birbirine olan ilgisini düşürüyor.

Peki Bunca Olumsuz Yazıdan Sonra Halen İmkanınız Olsa Uzayda Seks Yapmayı Dener Miyiz?
Yapılan araştırma ve anketlere göre birçok kişi uzayda seks yapmanın ilginç birşey olacağını ve imkanı olursa bunu deneyebileceğini söylemiş. 

ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X