Fox TV bombayı patlattı! Fox TV online izleme platformu FoxPlay geliyor

Türkiye'nin en çok izlenen kanallarından Fox TV bombayı patlattı. Son dönemde gündeme gelen kanalların dizileri için online platformlar kuracağı iddiaları gerçek oldu. İlk hamle Fox TV'den geldi. Fox TV'den online izleme platformu FoxPlay geliyor! İşte detaylar...

Fox TV bombayı patlattı! Fox TV online izleme platformu FoxPlay geliyor
Yayın Tarihi: 8.01.2019 23:16:00

Türkiye'nin en çok izlenen kanallarından Fox TV bombayı patlattı. Fox TV'den online izleme platformu FoxPlay geliyor!

Son dönemde kanalların özellikle yayınladığı diziler için online platformlar kuracağı konuşuluyor. Özellikle yayınladıkları dizilerin tekrarları ve yeni bölümleri için kuralacak bu ücretli platformlar kanalların yeni gelir kaynağı olacak.

Bu olay da ister istemez Türk televizyonlarında bir devrime neden olacak. İşte bu konuyla ilgili ilk adım Fox TV'den geldi. Fox TV'nin birçok ülkede mevcut olan online platformu FoxPlay Türkiye'de de kullanılacak.


Fox TV'nin birçok ülkede mevcut olan online platformu FoxPlay, Türkiye'ye de geliyor. Okula giderken, işte kaytarırken ya da sevdiklerinle beraberken en sevilen diziler, dijitale özel içerikler ve filmler reklamsız izleme seçeneğiyle ve benzersiz deneyimlerle izlenebilecek.

Henüz ücretli olup olmayacağı konusunda bir açıklama yapılmayan FoxPlay, kanalların bu konuyla ilgili atacakları adımları hızlandıracağa benziyor.

Fox TV'nin online platformu FoxPlay, çok yakında Türkiye'de kullanılacak!
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR