Fox TV Temizlik Benim İşim kazanan kim oldu? 4 Ekim büyük ödülü hangi yarışmacı aldı

Fox TV'nin çok sevilen gündüz kuşağı programı Temizlik Benim İşim'de bir hafta daha bitti. Ekranların tozunu alan yarışmada 30 Eylül - 4 Ekim haftasında da evler dip bucak temizlendi. Peki Temizlik Benim İşim 4 Ekim kim birinci oldu?

Fox TV Temizlik Benim İşim kazanan kim oldu? 4 Ekim büyük ödülü hangi yarışmacı aldı
Yayın Tarihi: 4.10.2019 14:05:00

Kadir Ezildi'nin sunumuyla ekranlara gelen Temizlik Benim İşim programında her hafta 5 yarışmacı yarışıyor. Her gün bir yarışmacının Kadir'le birlikte pis bir evi temizlediği program yarışma formatına yeni bir soluk getirdi. Büşra Par, Sema Duman, Havva Asılsoy, Burcu Başkan ve Altun Karakaş'ın yarıştığı son haftada herkes büyük ödülü kazanmak için canla başla temizlik yaptı. Peki Temizlik Benim İşim büyük ödülü kim aldı?

Temizlik Benim İşim 35. bölümde final heyecanı yaşanırken, cuma yarışmacısı Altun Hanım oldu. Oldukça pis bir eve denk gelen Altun Hanım bütün hafta boyunca istediğine kavuştu. Rakipleri bu durumla mutlu olurken, Altun Hanım ise iddiasından ödün vermedi. TEMİZLİK BENİM İŞİM KİM BİRİNCİ OLDU? 4 EKİM

Haftanın son gününde yarışan Muhtar adayı Altun Karakaş yarıştı. 47 yaşında ve ev hanım olan Altun Hanım bütün hafta boyunca iddiasını konuşturmuştu.

Final anında Kadir'in verdikleriyle toplam puanlar açıklanırken birinci de belli oldu. 4 Ekim Cuma günü birinci olan yarışmacı Büşra Hanım oldu. 
TEMİZLİK BENİM İŞİM SUNUCUSU KADİR EZİLDİ KİMDİR?

Geçen yıl TLC'de Temizlik Avcıları programıyla ünlenen Kadir yeni sezonda Temizlik Benim İşim adlı yarışmanın sunuculuğunu yapıyor. 19 Mart 1995 tarihinde doğan Kadir Ezildi, annesiyle birlikte yaşıyor. Haftada 3 gün dip köşe ciddi bir temizlik yapan Kadir annesini bile bezdirmiş durumda. Aslen Konyalı olan Ezildi İstanbul'da ikamet ediyor.

Obsesif Kompülsif Bozukluk teşhisi bulunan Kadir pek misafir sevmiyor. Sadece evini değil yaşadığı apartmanın temizliğini de yapan Kadir Ezildi evdeki herkesi de bıktırmış. Özellikle Kadir’in annesi onun bu takıntısından bıkmış. Kadir’in annesi işten eve geldiğinde oturamadığını ve kendi evinde tedirgin olduğunu söylüyor.  

Çaya oldukça düşkün olan Kadir Ezildi yeni programıyla son zamanların yükselen ekran yıldızlarından biri olacak gibi görünüyor.

TEMİZLİK BENİM İŞİM REYTİNGLERİ NASIL?

Reytingleri oldukça iyi olan yarışma ekranlara yeni bir soluk getirdi. Bir de programa Kadir'in eğlenceli hal ve tavırları eklenince Temizlik Benim İşim ekran başındakilere de keyifli anlar yaşatıyor. Bu nedenle hem yapımcısını hem de Fox TV'yi memnun eden Temizlik Benim İşim uzun soluklu bir iş olacağa benziyor.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR