FOX TV'den Rıdvan Dilmen Transferi

13 Kasım Pazartesi saat günü saat 22:30'da Türkiye - Arnavutluk özel maça çıkacak. Maç FOX Tv'den canlı olarak yayınlanacak. Maç öncesi ve sonrası yapılacak yorumlar için Rıdvan Dilmen ekran karşısında olacak.

FOX TV'den Rıdvan Dilmen Transferi
Yayın Tarihi: 11.11.2017 23:31:00

Başarısız bir turnava geçirdiği sebebiyle eleştiri oklarını sürekli kendine çeviren A Milli Futbol Takımı 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri için Antalya'da Arnavutluk ile özel maça çıkıyor.

Türkiye Arnavutluk Maçı Ne Zaman? Hangi Kanalda? Saat Kaçta?

Türkiye A Milli Futbol Takımımız, yenilenmiş kadrosuyla 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri öncesinde 13 Kasım 2017 tarihinde saat 22:30'da FOX TV'de görücüye çıkıyor.

Millilerimiz Antalya'daki 6. maça çıkacak.

Stad         : Antalya Stadı
Kapasite  : 33 bin

Rıdvan Dilmen Yorum Yapacak!

Rıdvan Dilmen, yorumları ve değerlendirmeleriyle Pazartesi akşam saat 20.00’de maç öncesi ve 22.30 itibarıyla yapılacak maç sonrası özel yayınlarında FOX ekranlarında olacak.

Yorumcular: Melih Gümüşbıçak ile Yılmaz Vural

Türkiye – Arnavutluk A Milli Futbol müsabakası, Melih Gümüşbıçak ile Yılmaz Vural’ın anlatım ve yorumlarıyla zenginleşecek.HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X