Fransa-Belçika Maçı Metroya Taştı

2018 Dünya Kupası yarı finalinde Fransa ile Beçika karşılaşması öncesinde Paris ve Brüksel metrolarını yöneten kurumlar Twitter üzerinden atışmaya girdi.

Fransa-Belçika Maçı Metroya Taştı
Yayın Tarihi: 10.07.2018 20:12:00

Paris metrosunun resmi maskotu Serge le Lapin'in Twitter hesabından yapılan paylaşımda, Brüksel'deki 'Hermann-Debroux' metro istasyonunun isminin fotomontajla değiştirilmiş hali paylaşıldı.

Fotoğraftaki istasyon tabelasında Fransızların yıldız golcüsü Antonie Griezmann'a gönderme olarak "GRIEZ-Herr MANN Debroux" yazıldı. Paylaşımda fotoğrafla birlikte, "Belçikalı dostlarımızdan gerçekten güzel hareket, Antoine Griezmann'a hoş bir övgü" ifadeleri yer aldı.
 Paris metrosunun bu hamlesine yanıt ise Brüksel metrosundan geldi. Brüksel metrosunun Twitter hesabından yapılan paylaşımda, Paris metrosunda bulunan Saint-Lazare isimli istasyonun isminin Belçika'nın yıldızı Eden Hazard'ın ismiyle değiştirerek "Saint-Hazard" olarak paylaştı.;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X