Galatasaray Başakşehir 0 1 maçın özetini izle Geniş Özet Bein Sports maç özetleri

Galatasaray Başakşehir 0 1 maçın özeti izle. Galatasaray Başakşehir maçın geniş özeti izle. Galatasaray Başakşehir 0 1 maç özeti ve golleri. Galatasaray Başakşehir 0 1 maç özeti ve golleri. Süper Lig'de günün maçında Galatasaray Başakşehir 0 1 maç özeti ve golleri. Galatasaray Başakşehir 0 1 maçın

Galatasaray Başakşehir 0 1 maçın özetini izle Geniş Özet Bein Sports maç özetleri
Yayın Tarihi: 22.11.2019 23:27:00

Galatasaray Başakşehir 0 1 maçın özeti izle. Galatasaray Başakşehir maçın geniş özeti izle. Galatasaray Başakşehir 0 1 maç özeti ve golleri. Galatasaray Başakşehir 0 1 maç özeti ve golleri. Süper Lig'de günün maçında Galatasaray Başakşehir 0 1 maç özeti ve golleri. Galatasaray Başakşehir 0 1 maçın özeti izle!

Galatasaray Başakşehir 0 1 maç özet izle! Bein Sports maç özetleri

Galatasaray Başakşehir 0 1 maç özeti ve golleri. Galatasaray Başakşehir 0 1 maçın özeti ve golleri izle. Süper Lig'de Galatasaray Başakşehir 0 1 maç özeti. 22 Kasım cuma akşamı açılış maçında Galatasaray Başakşehir 0 1 mağlup oldu. Galatasaray Başakşehir maçının özeti ve golleri sizlerle!

Galatasaray Başakşehir 0 1 maç özeti tıkla - izle

irfan Can muhteşem asist!

İrcan Can dakika 78'de Gulbrandsen öyle bir asist yaptı ki al de at dedi. Nadir gelişen Başakşehir pozisyonların gol oldu. Maçın spikeri Ercan Taner asisti Berkay Özcan olarak söyleyince İrfan Can asisti Berkay aldı tebrikleri.

Etlkisiz 30 dakika!

Galatasaray Başakşehir maçının 30 dakikası çok zevksiz geçti. Galatasaray Başakşehir ilk şut 22. dakika geldi. Ancak Galatasaray Başakşehir maçında beklenen gol gecikti ve çok zevksiz bir maç izledik. Galatasaray Başakşehir maçı canlı yayını devam eiyor.

Okan takdir topladı!

Galatasaray Bursaspor'dan aldığı Okan Kocuk, ilk maçında takdir topladı. İlk kez 5 Türk futbolcuyla sahaya çıkan Galatasaray'da Okan, hem kurtarışları hem pozisyonu sezişleriyle Crivelli ve Visva'ya gol şansı vermedi!


Son 15 dakika yangın yeri!

Galatasaray son 15 dakiak 2 net pozisyon kaçırdı. Özellikle Mariano sağdan getirdiği ortasında çok büyük bir karambol yaşandı. Ancak top meşin yuvarlaktan içeri girmedi! Aynı pozisyondan 2 dakika sonra Lemina uzaktan şutunu yine kaleci Mert Günok çıkartmayı başardı.

Galatasaray tek kale!

Galatasaray oyunu tek kaleye çevirdi. Çok büyük baskıların yapıldığı son dakikalarda pozisyonlar cömertce harcandı. Ömer Bayram'ın kale sahasına yolladığı top herkesten sekerken Mert son anda topu çıkarttı. Ponck topu uzaklaştırarak korneye yolladı.

Altın değerinde 3 puan!

Son zamanların en zevksiz maçında kazanan altın değerinde 3 puanın sahibi olacak. İki takımda birbirinden kötü bir futbol oynadı. Uzatmalarda Crivelli bir boş kale daha kaçırarak ilk yarının skoru belirlendi!

Arda Turan Fatih Terim'in elini öptü!Galatasaray Başakşehir maçı ne olursa olsun, Arda Turan'ın Fatih Terim'in elini öpmesi en çok konuşulacak pozisyon olacak.

Terim çaresiz!

Terim son dakikalarda yine Donk'u ilerde oynatmak zorunda kaldı. Mecbur olarak Donk forvete geçti ancak Galatasaray Belhanda ve Nagatomo değişikliği skoru değiştirmeye yetmedi!
HABERİ PAYLAŞ