Game Of Thrones 8. sezon 3. bölüm izle GOT son bölüm altyazılı kimler öldü

Game Of Thrones 8. sezon 3. bölüm izle. Game Of Thrones 8. sezon 3. bölüm yayınlandı mı? Game Of Thrones son bölüm izle. Game Of Thrones altyazılı Digitürk yayınlandı mı? Game Of Thrones 8. sezon 3. bölüm izleme bilgisi.

Game Of Thrones 8. sezon 3. bölüm izle GOT son bölüm altyazılı kimler öldü
Yayın Tarihi: 29.04.2019 00:29:00

Dünyanın en çok izlenen dizileri arasında yer alan Game Of Thrones, yeni sezona da bomba gibi girdi! Milyonlarca izleyicisinin merakla beklediği Game Of Thrones 8. sezon 3. bölümü yayınlandı. Game Of Thrones 8. sezon 3. bölümizle. Game Of Thrones 8. sezon 3. bölüm altyazılı izle. biz de bu yazımızda GoT'un yeni bölümünü sizler için derledik...

Game Of Thorones 8. sezon 3. bölüm izle kimler öldü

Brinne Of Tarth
Davos Seaworth
Theon Greyjoy
Jorah Mormont
Beric Dondarrion
Eddison Tollett
Podrick Payne
Gendry
Varys
Gilly
Missandei
Rhegal DanyDünya üzerinde milyonlarca tutkunu ve izleyicisi olan Game Of Thrones'un 8. sezon 3. bölümü de şimdiden heyecan yarattı! Dizinin 8. sezonu fırtına gibi bir başlangıç yapmış, izleyiciler heyecanlı bekleyişlerini sürdürmeye devam etmişti. Game Of Thrones 8. sezon 3. bölümü de izleyicilerin merakını celbetti. Game Of Thrones 8. sezon 3. bölümü ne zaman yayınlanacak, saat kaçta yayınlanacak, nereden izlenebilir? Soruları GoT tutkunları tarafından araştırılmaya başlandı.

GAME OF THRONES 8. SEZON 3. BÖLÜMÜ NE ZAMAN YAYINLANACAK? DETAYLARI...

Game Of Thrones 8. sezon 3. bölüm tarihi belli oldu! GoT tutkunlarının merakla beklediği 8. sezon 3. bölüm, 28 Nisan'ı 29 Nisan'a bağlayan gece yarısı saat 04.00'da (Türkiye saati ile) yayınlanacak. 8. sezon 3. bölümü tam 1 saat 22 dakika uzunluğunda olacak. Game Of Thrones tutkunları 8. sezon 3. bölümde yine heyecanlı sahnelerle coşacak. Peki GoT 8. Sezon 3. bölümü nasıl izlenecek? 

Yapılan açıklamaya göre ABD yayıncısı HBO; GoT Türkiye'de 8. sezon 3. bölümün ABD'de yayınlanmasının ardından 24 saat geçmeden Digiturk'ten Altyazılı olarak yayınlanacağını belirtti. Türk izleyiciler GoT 8. Sezon 3. bölümüne kısa sürede erişim sağlayabilecek.
HABERİ PAYLAŞ