Game Of Thrones hayranlarına müjde! Targaryen hanedanının hikayesi geliyor

Game of Thrones dizisinin bitmesine çok üzülen ve dizinin yeni versiyonu ya da devamının çekilmesi için ısrarcı davranan hayranlarına müjdeli haber geldi. İddialara göre Targaryen hanedanının hikayesini anlatacak olan dizi yine HBO ekranlarında yayınlanacak. İşte dizi hakkında tüm detaylar...

Game Of Thrones hayranlarına müjde! Targaryen hanedanının hikayesi geliyor
Yayın Tarihi: 13.09.2019 14:47:00

Sekizinci sezonunda hayal kırıklığı yaratan bir final ekranlara veda eden Game Of Thrones sonrası izleyicilerin istediği üzerine o evrenden ikinci bir dizi için hazırlık çalışmaları başladı. Game Of Thrones yazarı George R.R. Martin'in Fire & Blood (Ateş ve Kan) adındaki kitabından uyarlanması beklenen spin-off dizinin iddialara göre senaryosunu da George R.R. Martin ve Ryan Condal kaleme alıyor. Peki yeni dizi neyi anlatacak? Ne zaman başlayacak? İddialara göre üzerinde çalışılan yeni dizi Game of Thrones dizisinin geçtiği dönemden 300 yıl öncesini anlatacak. Dizinin ana temasında ise Targaryen ailesinin hikayesi izleyenlere sunulacak. 


Henüz HBO'dan konuyla ilgili bir açıklama gelmese de yeni dizi şimdiden GOT hayranlarının ilgisini çekmeyi başardı.

Daha önce beş farklı proje duyurulmuştu

Bu haberden önce HBO, Game of Thrones’tan uyarlanacak 5 proje üzerinde çalıştığını açıklamış hatta bir dizi yapım aşamasına bile gelmişti. Hatta üzerinde çalışılan bu dizi orijinal dizinin 10 bin yıl öncesinde geçecek. 

George R.R. Martin'in Uzun Gece olarak tanımladığı bu hikaye, Ak Gezenler’lerin ortaya çıkışı ve Stark ailesini ele alacak. 
HABERİ PAYLAŞ