Garry Rodrigues Fenerbahçe'de imzayı ne zaman atacak

Galatasaray'ın eski oyuncusu Garry Rodrigues Fenerbahçe'ye imza atmak için gün sayıyor! Al İttihad takımında forma giyen ve Türkiye'ye dönmek isteyen Garry Rodrigues, Fenerbahçe'ye imzayı ne zaman atacak? Ne zaman Türkiye'ye geliyor? Tarih belli oldu!

Garry Rodrigues Fenerbahçe'de imzayı ne zaman atacak
Yayın Tarihi: 9.07.2019 13:19:00

Galatasaray'dan 9 milyon euro bonservis bedeliyle Al İttihad'a transfer olan ancak Suudi Arabistan'da bekleneni veremeyip tam bir hayal kırıklığı yaratan Garry Rodrigues, Türkiye'ye geri dönüyor! Fenerbahçe, Garry Rodrigues'i 2 yıllığına kiraladı. Al İttihad'ta istenmeyen adam ilan edilen ve gönderilmesine sıcak bakılan Garry Rodrigues, Türkiye'de bu kez Fenerbahçe forması giyecek. 

28 yaşındaki Yeşilburun Adalı kanat oyuncusu Garry Rodrigues, Galatasaray forması giydiği dönemde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve Galatasaray'ın şampiyonluğunda büyük katkı yapmıştı. Gerek golleri gerekse Gomis'e yaptığı asistleri övgü toplayan Rodrigues, aynı performansı Suudi Arabistan'da veremedi.

GARRY RODRİGUES NE ZAMAN GELECEK? NE ZAMAN İMZA ATIYOR?

Fenerbahçe, Türkiye'Ye dönmek isteyen Rodrigues'i kadrosuna kattı!  2 yıllığına kiralanan Garry Rodrigues, 10-11-12 Temmuz tarihlerinde, yani hafta içi mutlaka İstanbul'a gelmesi, ardından da Topuk Yaylası'nda Fenerbahçe'nin kampına katılması bekleniyor. 

Fenerbahçe, 28 yaşındaki oyuncuyla 1+1 yıllık sözleşme imzalayacak. Garry Rodrigues de Türkiye'de forma giymek için sabırsızlandığını ifade ediyor. 28 yaşındaki kanat oyuncusu, hızı, atikliği ve bitiriciliğiyle dikkat çekiyor. HABERİ PAYLAŞ