Gaziantep Fenerbahçe maçını izle Bein Sports 1 canlı maç izle

Gazişehir Gaziantep Fenerbahçe maçını izle. Gaziantep Fenerbahçe Bein Sports 1 maç izle. Gaziantep Fenerbahçe canlı maç izle. Şifresiz Gaziantep Fenerbahçe canlı maç yayını. Donmadan Gaziantep Fenerbahçe maçı izle. Gaziantep Fenerbahçe canlı maç yayını. Gaziantep Fenerbahçe Bein Sports 1 ekranların

Gaziantep Fenerbahçe maçını izle Bein Sports 1 canlı maç izle
Yayın Tarihi: 18.01.2020 18:58:00

Gazişehir Gaziantep Fenerbahçe maçını izle. Gaziantep Fenerbahçe Bein Sports 1 maç izle. Gaziantep Fenerbahçe canlı maç izle. Şifresiz Gaziantep Fenerbahçe canlı maç yayını. Donmadan Gaziantep Fenerbahçe maçı izle. Gaziantep Fenerbahçe canlı maç yayını. Gaziantep Fenerbahçe Bein Sports 1 ekranlarında yayınlanacak.

Gaziantep Fenerbahçe maçını izle Bein Sports 1!

Gaziantep Fenerbahçe maçı izle. Gaziantep Fenerbahçe canlı maç yayını. Gaziantep Fenerbahçe Şifresiz maç izle. Süper Lig'de günün maçında Gaziantep Fenerbahçe maç izle. Gaziantep Fenerbahçe canlı maç yayınları. Gaziantep Fenerbahçe BEin Sports 1 maç izle!

Gaziantep Fenerbahçe canlı maç yayını!

Gaziantep Fenerbahçe maçı Bein Sports 1 ve Digitürk Play adreslerinde izlenebilecek. Süper Lig'de günün en önemli maçında Gaziantep Fenerbahçe maç izle. Gaziantep Fenerbahçe Bein Sports 1 izle yayını sizlerle. 

Fenerbahçe 11'i belli oldu!


Altay, İsla, Jailson, Serdar, Dirar, Gustavo, Ozan, Emre, Tolga, Kruse, Muriqi

Stoper sorunu çözülmedi!

Fenerbahçe 1.5 yıldır stoper problemini çözemedi. Zanka ve Adil Rami istenileni veremedi ve Sadık sakatlandı. Serdar Aziz'in yanına yine zorunlu olarak Jailson forma giyecek. Fenerbahçe bu sezon hiç bir sorunu çözemeden devre arasını tamamlıyor. 

Hasan Ali Kaldırım yine yok!

Fenerbahçe Gaziantep deplasmanında Hasan Ali Kaldırım yine forma giyemeyecek. Hasan Ali Kaldırım zorlu maçta formasından uzak kalacak. Onun yerine Dirar kanatta yer alacak ve stoperde yine facia bir Fenerbahçe izlenecek gibi duruyor.

Kruse ve Muriqi golde!

Fenerbahçe gol yollarında Max Kruse ve Muriqi emanet. Orta alanda Ersun Yanal ne kadar eleştirilse eleştirilsin Tolga, Emre, Ozan ve Gustavo oynatmaya devam ediyor. Garry Rodrigues gibi yıldız isim yedekler arasında yer alırken Moses sakatlığı sürüyor. Yine de gözler Ferdi'yi aradı ve bu kadro için Ersun Yanal'a şimdiden tepkiler gelmeye başladı. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR