Gelinim Mutfakta 11 Şubat yeni yarışmacı kim? Yeni gelin Nergis Kaynak kimdir?

Kanal D'nin çok sevilen gündüz kuşağı programı Gelinim Mutfakta 11 Şubat Pazartesi günkü yeni yarışmacı kim? Kübra ve Nurten Hanım yerine kim geldi? İşte Gelinim Mutfakta 11 Şubat yeni yarışmacı...

Gelinim Mutfakta 11 Şubat yeni yarışmacı kim? Yeni gelin Nergis Kaynak kimdir?
Yayın Tarihi: 11.02.2019 12:57:00

Kanal D'nin bu sezona damga vuran gündüz kuşağı programı Gelinim Mutfakta hafta içi her gün 12:15'te ekranlara geliyor. Gelinim Mutfakta 11 Şubat Pazartesi yani 236. bölümde ise yarışmaya yeni bir gelin geldi.

Gelinim Mutfakta her hafta yepyeni yemeklerle yepyeni gelin ve kaynana yarışma devam ediyor.

Gelinlerin yarışıp yemek yaptığı programda kaynanalar gelinlerinin tabaklarını bulmaya çalışıp, onlara puan veriyor. Gelinim Mutfakta programına katılan isimler günlük çeyrek altın için, cuma günü bilezik için yarışıyor.

Kıyasıya rekabetin yaşandığı Gelinim Mutfakta 11 Şubat günü yeni yarışmacılar geldi. Peki Gelinim Mutfakta 11 Şubat yeni yarışmacı kim?

Geçtiğimiz hafta en düşük puanı alıp elenen Kübra yerine yeni bir yarışmacı geldi.

Gelinim Mutfakta 11 Şubat yeni gelen gelin Nergis Kaynak Trabzonlu ve orada yaşıyor.

8 yıllık evli olan Nergis Hanım'ın 6 yaşında bir oğlu var. Yarışmanın sıkı takipçisi olduğunu söyleyen Nergis Kaynak, kolbastı oynayarak mutfağa giriş yaptı.

Elinin lezzetine çok güvenen Nergis Hanım oldukça iddialı...

Nergis Kaynak'ın kayınvalidesi Filiz Hanım da Trabzonlu ve orada yaşıyor. Gelinini sevdiğini söyleyen Filiz Hanım, yarışmaya geleceklerinden sonradan haberi olmuş.

Peki Gelinim Mutfakta 11 Şubat çeyrek altını kim kazanacak?;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ