Gelinim mutfakta 14 Haziran kim elendi Cevabı da var!

Kanal D ekranlarında yayınlanan sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta da 14 Haziran Cuma günü kim elendi? Gelinim Mutfakta 14 haziran günün birincisi ve elenen ismini sizler için araştırdık...

Gelinim mutfakta 14 Haziran kim elendi Cevabı da var!
Yayın Tarihi: 13.06.2019 20:47:00

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında 14 Haziran Cuma günü kim elendi? Gelinim Mutfakta 14 Haziran Cuma, haftanın son bölümünde günün ve haftanın birincisi ile elenen isim merak ediliyor. Gelinim Mutfakta 14 Haziran Cuma günü, Fatih Ürek'in sunumuyla ekranlarda olacak.

Gelinim Mutfakta da bu hafta 10 Haziran Pazartesi'den itibaren olay bölümleriyle devam ediyor. Gelinim Mutfakta da bu hafta en düşük puana ulaşan gelin ve kayınvalide ikilisi elenecek. Haftanın birincisi olan gelin ise bilezik ödülünün sahibi olacak.

GELİNİM MUTFAKTA 13 HAZİRAN GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Gelinim Mutfakta 13 Haziran Perşembe günü en düşük puanı 6 puanla Vahide aldı. Vahide epeydir günün sonuncusu olma ünvanını kimselere kaptırmadı. Günün birincisi ise 17 puanla Hatice oldu. 12 puanla Gülcan ve 14 puanla Ezgi de günü kapattı.

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi merak ediliyor. Aynı zamanda haftanın eleneni de araştırılıyor. Gelinim Mutfakta 14 Haziran Cuma günü kim elenecek? 

GELİNİM MUTFAKTA 14 HAZİRAN KİM ELENDİ? GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Gelinim Mutfakta 10-14 Haziran haftasında elenen ve yarışmaya veda eden isim gelin Gülcan oldu. Gülcan, hafta boyunca en düşük puanı alarak elenen isim oldu. 

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Cuma gününün birincisi de Hatice oldu. Günün elenen ismi ve birinci isimleri kaç puana ulaştı? Detayları paylaşacağız.HABERİ PAYLAŞ