Gelinim Mutfakta kim elendi bilezikleri kim aldı?

Kanal D'nin hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma programı Gelinim Mutfakta'da bir hafta daha sona erdi.Final gününün gelip çattığı yarışmada tansiyon oldukça yükselirken puanlar da birbirine çok yakın. Peki Gelinim Mutfakta kim elendi bilezikleri kim aldı? İşte detaylar...

Gelinim Mutfakta kim elendi bilezikleri kim aldı?
Yayın Tarihi: 13.09.2019 13:40:00

Bir haftanın daha sona erdiği Gelinim Mutfakta yarışmasının sunuculuğunu Fatih Ürek üstleniyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen yarışmada bu hafta Elif, Hatice, Ezgi ve Hilal yarıştı. Hem gelinler hem kayınvalideler arasında seslerin de rekabetinde yükseldiği programda final gününde tartışmalar daha da hararetlendi. Bir kişinin 5 altın bileziği alacağı en düşük puanı alan yarışmacının eleneceği Gelinim Mutfakta 13 Eylül kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? 13 Eylül

Gelinim Mutfakta bu hafta bilezikler kuraya kaldı. Bu hafta çarşamba günü 20 tam puan alan Hatice ile birkaç gün boyunca çeyrek altınları yakasına takan Elif başarılı bir hafta geçirdi. Bununla birlikte 68 puan alan Elif ve Hatice kuraya kaldı. Kura anlarında heyecanın iyice arttığı son bölümde bileziklerin sahibi Hatice oldu. 


Bütün hafta boyunca Necla Hanım'ın gelini Hilal'e olan tutumu söylemleri hem gelinlerden hem dekayınvalidelerden tepki çekti. Hatta final gününde de Çiğdem, Hüsniye ve Reyhan Hanım'ın Hilal'in yanına gelip ona özgürlük istedi. Bu duruma çok sinirlenen Necla Hanım ise kayınvalidelere gözdağı verdi.

Gelinim Mutfakta 13 Eylül 2019 kim elendi?

Gelinim Mutfakta 9- 13 Eylül son haftada veda eden isim belli oldu. Gelinim Mutfakta final gününde hangi gelin ve kayınvalide elendi? Ezgi ve Hilal'in oldukça düşük puanlar aldığı haftada kim elenecek merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta 13 Eylül elenen gelin 38 puanla Ezgi oldu. 
HABERİ PAYLAŞ