Göztepe Fenerbahçe 2 2 maç özeti izle Geniş özet Bein Sports maç özetleri

Göztepe Fenerbahçe 2 2 maç özeti izle. Göztepe Fenerbahçe 2 2 maçın geniş özeti ve golleri izle. Göztepe Fenerbahçe 2 2 maçın golleri izle. Göztepe Fenerbahçe 2 2 maç özeti ve golleri. Göztepe Fenerbahçe BEin Sports maç özetleri. Göztepe Fenerbahçe geniş özet ve goller.

Göztepe Fenerbahçe 2 2 maç özeti izle Geniş özet Bein Sports maç özetleri
Yayın Tarihi: 30.11.2019 21:58:00

Göztepe Fenerbahçe 2 2 maç özeti izle. Göztepe Fenerbahçe 2 2 maçın geniş özeti ve golleri izle. Göztepe Fenerbahçe 2 2 maçın golleri izle. Göztepe Fenerbahçe 2 2 maç özeti ve golleri. Göztepe Fenerbahçe  BEin Sports maç özetleri. Göztepe Fenerbahçe geniş özet ve goller.

Göztepe Fenerbahçe 2 2 maç özeti ve golleri izle!

Göztepe Fenerbahçe 2 2 maç özeti ve golleri. Günlerce unutulmayacak maçta Göztepe Fenerbahçe 2 2 maç özeti ve golleri. Göztepe Fenerbahçe maçın geniş özeti Bein Sports maç özetleri izle. Göztepe Fenerbahçe 2 2 maç özeti ve golleri izle. 

Göztepe Fenerbahçe 2-2 maç özeti izle!

İkinci yarı muhteşem bir maç oldu. 60 dakika da penaltı kazanan Göztepe, Altay gole izin vermedi ve hızlı vuruşunda Fenerbahçe topu ağlara buluşturdu. Ancak vAR devreye girdi ve Fenerbahçe'nin golü iptal edildi. Tekrarlanan penaltı gol oldu. Golden 3 dakika sonra Rodrigues Fenerbahçe'ye tekrar beraberliği getirdi ve maç 2-2 berabere bitti. 

Castro golünü tıkla - izle

Serdar Aziz'in golünü tıkla - izle

Çok konuşulan penaltı pozisyonu tıkla - izle

Rodrigues'in golünü tıkla - izle 

Göztepe 2-2 Fenerbahçe maç özeti tıkla - izle (Birazdan)

Castro yine attı!


Karşılaşmanın 7. dakikasında Andre Castro geçen hafta olduğu gibi yine topu ağlara göndermeyi başardı. Andre Castro ceza sahası dışından yaptığı vuruşu ağlara gitti ve skoru 1-0 getirdi. Bu golden sonra sayısız gol pozisyonundan yararlanamayan Göztepe, ilk yarıyı 1-1 berabere kapattı.

251 dakika sonra Serdar Aziz sahnede!

Fenerbahçe deplasmanda gol atamamayı Göztepe maçıyla sonlandırdı. 251 dakika deplasmanda gol atamayan Fenerbahçe, Serdar Aziz'le 43. dakika da kornerden Emre Belözoğlu ortasıyla buldu. Bu golden sonra maçın ilk yarısında gol çıkmadı ve karşılaşma 1-1 beraberlikle ilk yarısı sona erdi.

Serdar Güler attı ancak ofside!

Maçın kader anlarında biri Serdar Gürler'in Jeroma kafayla verdiği pas sonrası bulduğu gol oldu. Serdar gürler Altay'ın sağından toğu ağlara gönderdi ancak VAR golü iptal etti. VAR'ın onayıyla bu gol sayılmadı.

Max Kruse etki etti ancak çok kaçırdı!

Göztepe Fenerbahçe maçıyla birlikte 5 maç sonra dönen Max Kruse, ilk dakikalarda sık sık gol kaçırdı. Çok net gol pozisyonları harcayan Kruse, Vedat Muriqi ısıtmaya gönderdi. Ancak Deniz Türüç yerine ikinci yarı Vedat Muriqi girip Kruse eski bölgesine geçmesi bekleniyor. HABERİ PAYLAŞ