Güven Bana neden yok? Güven Bana yarışmasının günü mü değişti? Yeni günü ne oldu

ATV ekranlarının yaz başından beri devam eden yarışma programı Güven Bana, Müge Anlı'nın sunumuyla her perşembe ekranlara geliyordu. Ancak Güven Bana'nın ATV'nin 12 Eylül perşembe yayın akışında olmaması Güven Bana neden yok? sorusunu akıllara getirdi. Peki Güven Bana yarışmasının günü mü değişti?

Güven Bana neden yok? Güven Bana yarışmasının günü mü değişti? Yeni günü ne oldu
Yayın Tarihi: 12.09.2019 11:55:00

ATV'nin yıllar önce Tamer Karadağlı'nın sunumuyla ekranlara gelen bilgi yarışması Güven Bana 2019 yazında da başarılı gazeteci Müge Anlı'nın sunumuyla izleyicileriyle buluştu. Her perşembe akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelen Güven Bana reytingleriyle de herkesin yüzünü güldürürken, her hafta olay oluyordu. Ancak ATV 12 Eylül yayın akışında Güven Bana yarışmasının olmaması kafaları karıştırdı. Programı sıkı sıkı takip eden izleyiciler Güven Bana neden yok? Güven Bana yarışmasının günü mü değişti? Yeni günü ne oldu? diye her yerde aramaya başladı. Detaylar haberimizde...GÜVEN BANA NEDEN YOK? 12 EYLÜL

Okulların açılmasıyla televizyon ekranları da hareketlenmeye başladı. 2019-2020 sezonundaki dizilerin yavaş yavaş başladığı bu hafta Güven Bana yarışması da ekranlara gelmeyecek. Normalde perşembe akşamları Bir Zamalar Çukurova'yı yayınlayan ATV 12 Eylül akşamı Güven Bana'yı yayınlamayacak. Çünkü önümüzdeki hafta Bir Zamalar Çukurova başlayacağı için Güven Bana yarışmasının yayın günü değişti.


Yani Güven Bana 12 Eylül perşembe akşamı yayın günü değiştiği için yayınlanmıyor.

GÜVEN BANA HANGİ GÜN YAYINLANACAK?

Yeni sezonun başlamasıyla yaz ekranının yayın akışı değişti. Bu nedenle Güven Bana yarışmasının günü perşembeden cumartesiye alındı. Çünkü 19 Eylül itibariyle perşembe akşamı Bir Zamalar Çukurova ekranlara gelecek. 

Böylelikle Güven Bana bu 14 Eylül cumartesi akşamı itibariyle her cumartesi ATV ekranlarında olacak. 
HABERİ PAYLAŞ