Hakan Kanık kimdir? Hakan Kanık nereli kaç yaşında

Masterchef Türkiye'den finale bir adım kala elenen genç yetenek Hakan Kanık, Survivor 2019'un ilk yarışmacısı oldu. Peki Hakan Kanık kimdir? Hakan Kanık nereli, kaç yaşında? Sorularının cevaplarını sizler için derledik. İşte Hakan Kanık'ın bilinmeyenleri...

Hakan Kanık kimdir? Hakan Kanık nereli kaç yaşında
Yayın Tarihi: 10.01.2019 11:51:00

Survivor 2019'un ilk yarışmacısı Hakan Kanık oldu. Peki Hakan Kanık kimdir? Hakan Kanık nereli kaç yaşında?

Tv8'in fenomen yarışması Survivor 2019'da Türkiye-Yunanistan mücadelesi olacak. Bu yıl farklı bir uygulamaya gidilen Survivor 2019'un yarışmacıları anketle seçilecek. İşte Survivor 2019'un ilk yarışmacısı Hakan Kanık oldu. Peki Hakan Kanık kimdir? Hakan Kanık nereli kaç yaşında?


Peki Hakan Kanık kimdir? Hakan Kanık nereli kaç yaşında?

İstanbul’da yaşamını sürdüren Hakan Kanık, 1999 yılında dünyaya geldi. Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’ni tamamladı, ardından Muğla Sıktı Kocaman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi'nin heykel bölümünde eğitim görmeye başladı. Et konusunda kendisini geliştiren ve farklı mekanların mutfaklarında çalışan 20 yaşında olan Hakan Kanık’ın komilik yapıyor.

MasterChef Türkiye’nin hırslı isimlerinden Hakan Kanık, Survivor 2019 aday tanıtım videosunda şu açıklamayı yapmıştı: 

"Sevdiklerimizden ayrı kalacağız, ailemizden uzak kalacağız. Ama adada ben illaki bir şeyle bulurum ve takımımı doyururum. Survivor'un parkurları çok uzun ve engebeli, acayip özellik gerektiren parkurlar. Ama ben burada yaşımın verdiği avantajla, atiklikle bütün parkurların üstesinden geleceğimi biliyorum. Asıl soru kimin beni yeneceği değil, kimin beni durdurabileceğidir."


HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR