Halkbank'tan şok hamle faizleri indirdi! İşte Halbank güncel faiz oranları

Halkbank'tan son dakika hamlesi geldi. Halkbank 16 Eylül pazartesi sabahı faiz indirimi yaptığını açıkladı. Ticari, ihtiyaç ve konut kredilerinin faizlerinde düşürme işlemi yapan Halkbank güncel faiz oranları ne kadar? her yerde aranmaya başladı.

Halkbank'tan şok hamle faizleri indirdi! İşte Halbank güncel faiz oranları
Yayın Tarihi: 16.09.2019 11:26:00

Halkbank'tan şaşırtan bir hamle geldi. Bu sabah kredi faizlerinde indirime gittiğini açıklayan Halbank Genel Müdürü Osman Arslan, "Finansman maliyetlerindeki iyileşmeleri kredi faiz oranlarına yansıtmaktan memnunuz. Müşterilerimizin her türlü nakit ihtiyacına düşük faiz oranlarıyla yanıt vermeyi sürdüreceğiz" dedi. Haliyle Halbank güncel faiz oranları nedir? Halkbank güncel faiz oranları 2019 her yerde aranmaya başlandı. İşte Halbank son indirimin yansıdığı kredi oranları...

Merkez Bankası'nın Temmuz ayındaki faiz indirimi kararı sonrası kredi faizlerini düşüren ilk banka olduklarını açıklayan Halkbank, müşterilerine avantajlı faiz oranlarını sunmaya devam ettiğini de duyurdu. 

Geçtiğimiz hafta İş Bankası, Turk Eximbank ve Ziraat Bankası da bazı kredilerinde faiz oranlarını düşürmüştü. 


2019 HALKBANK GÜNCEL FAİZ ORANLARI 

16 Eylül 2019 yani bugün itibariyle Halkbank vatandaşlara kullandıracağı ticari kredilerin faiz oranlarını yıllık yüzde 13 - 15,5 aralığına indirdiğini açıkladı. Böylelikle Halkbank, 60 aya kadar vade imkanı sunduğu ihtiyaç kredilerinde faiz oranını bünyesinden maaş alan müşterileri için aylık yüzde 1,25'e, başka bankalardan maaş olan müşterileri için aylık yüzde 1,35'e düşürdüğünü açıkladı. 

Banka, 500,000 TL'nin altındaki konut kredilerinde faiz oranının ylık %0.99 olarak uygulanmaya devam edeceğini söyledi. 
HABERİ PAYLAŞÇOK TIKLANANLAR