Hatem Ben Arfa Fenerbahçe transfer oldu mu? Ben Arfa İstanbul'a geliyor uçak bileti sızdı

Hatem Ben Arfa uçak bileti görüldü. Hatem Ben Arfa imza atmak için İstanbul'a geliyor. Ben Arfa'nın İstanbul bileti sızdı. İşte Hatem Ben Arfa imza atmak için İstanbul'a geliyor. Ben Arfa resmen Fenerbahçe'ye geliyor.

Hatem Ben Arfa Fenerbahçe transfer oldu mu? Ben Arfa İstanbul'a geliyor uçak bileti sızdı
Yayın Tarihi: 7.06.2019 12:30:00

Hatem Ben Arfa Fenerbahçe'de. Ben Arfa Fenerbahçe geliş bileti sızdırıldı. Transfer döneminin en hareketli takımı Fenerbahçe, Ben Arfa, İrfan Can Kahveci ve Buffon gibi isimlerle her konuda anlaştığı ve imza için gün saydığı öğrenildi.

Ben Arfa İstanbul uçak bileti sızdı

Hatem Ben Arfa, Gün içerisinde İstanbul'da olacak. Fenerbahçe'nin Comolli yönetiminde büyük transferlerden birini daha imza atacağı gün olarak belirlenen tarihlerde Arfa imzayı atmaya geliyor. Ayrıca İtalya basınıda Buffon Fenerbahçe ve Barcelona arasında imza atma kararı vereceği iddia edildi. 


Ben Arfa uçağı ne zaman inecek?Ben Arfa akşam saatlerinde Nice'den 22.30 sularında uçağa bineceği ve 01.05'de İstanbul'da olacağı öğrenildi. İstanbul'a inecek uçak Sabiha Gökçen Havalimanına ineceği ve hemen akabında Kadıköy Şükrü Saraçoğlu stadyumuna götürüleceği öğrenildi. 


HABERİ PAYLAŞ