Hatice Podyumda soyundu Kalça ve popo show video tamamı

Hatice Podyumda sonunda soyundu. İnstagram adresinden yaptığı Kalça showlarıyla dikkat çeken Hatice, bu sefer bir podyumda poposunu gösterdi. Hatice kimseden çekinmeden poposunu açtı ve sosyal medyayı salladı.

Hatice Podyumda soyundu Kalça ve popo show video tamamı
Yayın Tarihi: 10.03.2019 20:11:00

Poposuyla gündemden düşmeyen Hatice en sonunda podyumda poposunu açarak izleyenlere büyük şok yaşattı. Hatice sonunda muradına erdi, herkese gösterdi. İnstagram adresinden yaptığı paylaşımlarıyla adından söz ettiren Hatice, bu sefer çok abarttı. İşte Hatice'nin o gösterisi.

Şarkıcı Hatice kimdir?


Şarkıcı Hatice, katıldığı programlar ve sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraflarla gündeme gelmeye devam ediyor. 1990'lı yılların sonunda müzik dünyasına giriş yapan Hatice, Farfara, Emiceoğlu Dursun, Kiraz, Kezban Yenge, Çıt Çıt adlı parçalarla hit oldu. Peki, Şarkıcı Hatice kimdir? Vefat eden ilk eşi kimdi?
Hatice Çarpar veya tanınan adıyla Hatice, 6 Aralık 1978 tarihinde Narlıdere’de dünyaya geldi. Henüz küçük yaşlardayken müziğe ilgi duymaya başlayan Hatice, aile toplantılarında ve düğünlerde amatörce şarkı söyleyerek başladığı müzik hayatına başladı. "İner misin Çıkar mısın?" isimli yarışma programında müzik dalında birinci seçilerek profesyonelce devam etme şansını yakaladı.

ATV televizyonundan gelen sunuculuk teklifi ile bir süre Çürük Elma programını sundu. Müzik kariyerinin ağır basması üzerine Eyüp Musiki Cemiyeti ’ne kayıt oldu ve Nejat Yertut’tan ders aldı. Aynı zamanda Arif Sağ Müzik Okulu’na devam ederek müzik üzerine akademik kariyerinin yeterince olgunlaştıktan sonra profesyonel çalışmalara başladı. 1990'lı yılların sonunda müzik dünyasına giriş yapan sanatçı Farfara, Emiceoğlu Dursun, Kiraz, Kezban Yenge, Çıt Çıt adlı parçalarla hit oldu. Sanatçının kendisi gibi şarkıcı olan ilk eşi Güney Aydan 2003 yılında vefat etti.

Hatice Kalça ve Popo Showu

HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR