Hosting Paketlerinde Yeni Yıla Özel Fırsatlar ve İndirimler Vargonen’de!

Domain, Web Hosting, Bulut Sunucu ve Dedicated Server servisleri ile kullanıcılarına hızlı ve kaliteli hizmet sağlayan Vargonen, Yeni Yıla Özel tüm hosting paketlerinde %50 indirim fırsatı sunmaya başladı.

Hosting Paketlerinde Yeni Yıla Özel Fırsatlar ve İndirimler Vargonen’de!
Yayın Tarihi: 27.12.2018 00:12:00

2019 yılı yaklaşırken, bir çok firma artık yeni yıla özel kampanyaları ile cazip indirim fırsatları sunmaya başladı. Bu firmalardan biri de Türkiye hosting sektöründe 19 yıldır hizmet veren Vargonen Hosting. Domain, Web Hosting, Bulut Sunucu ve Dedicated Server servisleri ile kullanıcılarına hızlı ve kaliteli hizmet sağlayan Vargonen, Yeni Yıla Özel tüm hosting paketlerinde %50 indirim fırsatı sunmaya başladı.
 
Sınırsız Hosting, WordPress Hosting, Kurumsal Hosting, Bayi Hosting ve Mail Hosting paketlerinde standart liste fiyatlarına ek olarak “Sepette %50 İndirim” fırsatından faydalanabilir, proje maliyetlerinizi büyük oranda azaltabilrisiniz. 

Özellikle yeni bir projeye başlayanlar ve hosting yenileme zamanı gelen kullanıcılar için kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz. Yüksek yenileme bedelleri ödememek ya da proje başlangıç maliyetlerinizi en uygun fiyatlara çözmek için Vargonen Hosting’in yeni yıl kampanyasından faydalanabilirsiniz. 

En uygun fiyatlara hosting satın almak için Vargonen.com’u ziyaret edebilir, projenizin alt yapısı, yazılımı, disk, trafik ve veritabanı ihtiyaçları için en ideal hosting paketini seçebilirsiniz.

Vargonen Hosting Paketlerinin Avantajları

Sınırsız Kaynaklar:  Tüm web hosting paketlerinde sınırsız web sitesi açma, disk, trafik ve e-posta kaynakları ile hiç bir limite takılmadan tüm web projelerinizi barındırabilirsiniz. 

Ücretsiz cPanel ve Plesk: Hosting yönetiminde büyük kolaylık sağlayan, hizmetiniz üzerinde tüm işlemleri kolayca yapabileceğiniz Türkçe arayüze sahip , dünyanın en çok tercih edilen hosting kontrol panellerine ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

%100 SSD Alt Yapı: Web sitenizin hızını etkileyen en önemli donanımlardan biri disk'lerdir. Vargonen sunucu alt yapısında standart mekanik diskler yerine, daha hızlı veri okuma ve yazma kapasitesine sahip olan SSD diskler kullanılmaktadır.
Performanslı Donanımlar: Projelerinizin devamlılığını sorunsuz bir şekilde sağlamak amacı ile tüm sunucularda işlemci, RAM ve diskler en iyi performansı sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır.

Yedekli Network: Hizmetlerinizin kesintiye uğramaması ve olası veri kayıpları yaşamamanız için sunucu ve network alt yapısının tamamı yedekli olarak çalışmaktadır.

Ücretsiz Teknik Destek: Teknik destek kalitesi bir hosting firmasının sunduğu en kritik hizmettir. Vargonen’i tercih ederek telefon, ticket ve canlı destek hattı üzerinden, hizmetleriniz ile ilgili her türlü konuda ççzüm odaklı teknik destek hizmeti alabilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları

•    Yeni Yıl kampanyası 26 Aralık - 04 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
•    Kampanya tüm hosting paketlerinde, yalnızca 1 yıllık yeni alımlarda geçerlidir.
•    Adet sınırı bulunmamaktadır. Her kullanıcı tek seferde ya da farklı zamanlarda dilediği kadar hosting satın alabilir.
•    Kampanyada geçerli %50 indirim, sepette otomatik olarak uygulanır.
•    Yenileme dönemlerinde, standart fiyatlar geçerlidir.
•    Kampanya dahilinde alınacak hosting paketlerinde taşıma işlemi yapılamamaktadır.
•    Diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez.
•    Kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.
•    Vargonen, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.HABERİ PAYLAŞ