Hünkar Hanım'ın ölümü şok edecek! Bir Zamanlar Çukurova dizisinde büyük şok

Hünkar Hanım'ın ölümü, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde büyük şok. Atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da izleyenleri şoke eden bir sahne yaşandı. Bir Zamanlar Çukurova'nın Hünkar Hanım'ı öldü mü ? Hünkar Hanım'ın ölümü...

Hünkar Hanım'ın ölümü şok edecek! Bir Zamanlar Çukurova dizisinde büyük şok
Yayın Tarihi: 13.10.2020 22:51:00

Hünkar Hanım'ın ölümü, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde büyük şok. Atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da izleyenleri şoke eden bir sahne yaşandı. Bir Zamanlar Çukurova'nın Hünkar Hanım'ı öldü mü ? Hünkar Hanım'ın ölümü...

Atv'de her hafta Pereşmbe günü 20.00'da yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 68. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 68. bölümünün fragmanının yayınlanmasıyla seyiciler şok oldu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 68. bölümünün fragmanında Hünkar Hanım'a olanları görenler gözlerine inanamadı.Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümü olan 67. bölümde, Züleyha ve Yılmaz'ı o halde gören Hünkar Yaman karakteri, Züleyha ve Yılmaz'a çektirdikleri için çok pişman olur. Hünkar Hanım Züleyha Ve Yılmaz'a kaçmaları için yardım edeceğini söylüyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 67. bölümünün bitmesinin ardından hemen 68. bölümün ilk fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 68. bölümünün fragmanında olanlar yürekleri ağza getirdi. 68. bölümde Züleyha ve Yılmaz kaçamıyor. Kaçamayan ikili Hünkar Yaman'ın karşısına çıkmak için geliyor. Hünkar Yaman'ın karşısına çıkan Yılmaz ve Züleyha çifti Hünkar Hanım'ın ölüm sahnesinde yıkılıyor. İzleyenleri de derinden üzen bu ölüm sahnesi akıllarda bir soru işareti bıraktı. "Hünkar Yaman gerçekten ölecek mi ?"
Bu sorunun cevabı için izleyenler ikiye ayrıldı. Bir grup Hünkar Yaman'ın öleceğini söylerken diğer bir grup ise Hünkar Yaman'ın yangından kurtulacağını ve ölmeyeceğini iddia ediyor. Hünkar Yaman'ın ölüp ölmeyeceğini bir sonraki bölüm olan 68. bölümünde izleyip göreceğiz.

Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümü olan 67. bölümde neler oldu ?
Züleyha'nın abisi Demir Yaman, Züleyha'nın vurulduğu silahın Züleyha'nın sevdiği Yılmaz'ın silahı olduğunu öğrenir öğrenmez resmen Fekeli konağına baskına yapmıştır. Züleyha'yı Mujgan vurmuştur ve Demir, Müjgan'ın Züleyha'yı vurmasının nedenini öğrenmeye çalışır. Müjgan ve Behice bu durum karşısında çok sinirlenir. Yılmaz, Züleyha ile yaptığı planlar bozulmasın bir sorun çıkmasın diye istemeden de olsa Müjgan'ı savunuyor gibi yapar ama Müjgan Yılmaz'ın onu savumaya çalışmasına da izin vermez ve sorun çıkarır. Fekeli bu Demir ve Müjgan'ın durumuna müdahale etmeye çalışır. Ve o gece birden Behice'nin kolundaki kanı hatırlar. Behice, Demir gittikten hemen sonra Müjgan'ı savunmaya başlayarak herkesi Züleyha'nın vurulması konusunda suçlamaya devam eder. Fekeli, Behice'nin kolunda gördüğü kanı ve şüphelerini ona da söyler. Behice, mağdur gibi görünmesi için tembihlediği Müjgan'ı İstanbul'a götürmeye çalışır. Behice, Müjgan'ın için herkesi karşısına almaya hazırdır.Yılmaz, Demir'i durdurmak için olanca gücüyle Demir'in peşinden savcının yanına kadar gider. Ancak yine aralarında Züleyha konusu hariç bir konuda daha bir savaş vardır. Yılmaz, Hünkar'ın hisselerini alarak holding de yer edinmek ve söz sahibi olmak üzeredir. Demir, Yılmaz'ın Hünkar'ın hisselerini alarak holdinge girmeye çalışmasına alışmaya çalışırken aslında Yılmaz da Züleyha ile yaptığı kaçma planlarının bozulmaması için uğraşmaktadır. Yılmaz, bir kez daha Hünkar Yaman ile buluşmaya karar verir ve buluşur. Hünkar Hanım tekrardan Züleyha ve Yılmaz'ın ellerinden aldığı mutluluğa ulaşmaları için onlara yardım edeceğini söyler çünkü Hünkar Yaman Züleyha ve Yılmaz'ı soktuğu hali gördükçe çok pişman olur ve üzüntüsü artar. Hünkar Hanım'ın da yardımıyla iki aşık olan Züleyha ve Yılmaz'ın kaçmak için geri sayımı başlamıştır. Hünkar Yaman'ın da yardımıyla kaçacaklardır.

Hünkar ve Fekeli, olan biten içinde daha çok buluşmaya, görüşmeye başlamışlardır çünkü birbirleriyle dertleşmek ikisine de çok iyi gelmektedir. Bu kadar sorundan ve olaydan sonra, dostlukları iyice sağlamlaşmıştır ama farkında olmadan kalplerindeki birbirlerine karşı olan aşk yeniden alevlenmek üzeredir. Füsun ve Şermin ile dedikodu yaparak, hem kendilerini aklayan hem de konuşulanları öğrenen Behice, önemli bir bilgiye ulaşır. Behice'nin elinde Fikret'in gerçekten Fekeli'nin mirasçısı olup olmadığını anlayabileceği bir bilgi vardır. Küçükken Fikret'in vücudu kaynar suyla yanmıştır buna bakarak da Fikret'in Fekeli'nin mirasçısı olup olmadığını anlayacaktır.

Adana yine şaşırtan olaylar ile karışmışken, Züleyha'nın ağzından laf almak ve konuşturmak için Şermin konağa gelir. Konak bahçesinde olan Saniye ve Gaffur ile karşılaşır. Yine Gaffur'un suçunu bildiğine dair yaptığı laf sokmalarıyla Gaffur'u şüpheye düşürür. Şermin, Züleyha'nın ağzından Müjgan'ı suçlayan hiçbir söz duymaz, Demir'e yanlış bilgi verdiğini düşünerek endişeye kapılır ve korkusu gittikçe artar.
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR