İkimizin Yerine 280. bölüm fragmanı izle - İkimizin Yerine 14 Haziran Cuma yeni bölüm

Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine 280. bölümüyle ekranlarda olacak. İkimizin Yerine 14 Haziran Cuma günü yeni bölümde neler olacak? İkimizin Yerine 280. bölüm fragmanı yayınlanacak mı? Jagdish, Anandi ile Shiv'in arasını açıyor mu?

İkimizin Yerine 280. bölüm fragmanı izle - İkimizin Yerine 14 Haziran Cuma yeni bölüm
Yayın Tarihi: 13.06.2019 00:26:00

Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine, 280. bölümüyle 14 Haziran Cuma günü ekranlarda olacak. Dizi severler daha şimdiden İkimizin Yerine 280. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İkimizin Yerine yeni bölümde neler olacak? Sorularını araştırmaya başladı. 

Çocuk yaşta evlilik yapan genç kız Anandi'nin duygu dolu hayatını anlatan Hint dizisi İkimizin Yerine, Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Sevilen dizi İkimizin Yerine, 280. bölümüyle 14 Haziran Cuma günü saat 16.10'da ekranlarda olacak. İkimizin Yerine 280. bölüm fragmanından yola çıkarak " İkimizin Yerine 280. bölümde neler olacak? " sorusunun cevabını sizler için bulduk...

İKİMİZİN YERİNE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İkimizin Yerine 279. bölümde Jagdiş, eski eşi Anandi'nin kendisine dönmesi için babaannesine yalvarıyor. Jagdiş'in babaannesi torununun bu ısrarına dayanamayıp Anandi ile konuşuyor. Anandi'ye "Yalvarırım bir kez dinle!" diyerek Jagdish'e geri dönmeye ikna ederken Baison geliyor ve olaya müdahale ediyor. Jagdish, Shiv'in yolunu keserek "Anandi beni daha unutmamış" diyip Anandi'nin sakladığı çantayı gösteriyor. Shiv, Anandi'nin kilere sakladığı ve kendinden uzaklaştırdığı eşyaları Anandi'nin unutamadığını düşünüp öfkeleniyor. Jagdish ise Shiv'e adeta yalvarıp Anandi'yle arasından çekilmesini istiyor. "Anandi'mi aşkımı bana geri ver diyor." 

Shiv, Anandi'nin aşkından şüphe mi duyuyor? Shiv, Anandi ile evlenmekten vaz mı geçecek? İkimizin Yerine 279. bölümü heyecanlı sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Şimdi de heyecanla İkimizin Yerine 280. bölüm bekleniyor.

İKİMİZİN YERİNE 14 HAZİRAN CUMA 280. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

 

İkimizin Yerine 280. bölümü 14 Haziran Cuma günü saat 16.10'da Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. Dizinin 280. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. İkimizin Yerine 280. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfada sizlerle paylaşacağız, beklemede kalın...HABERİ PAYLAŞ