İkimizin Yerine 281. bölüm özeti - 15 Haziran İkimizin Yerine yeni bölüm fragmanı izle

İkimizin Yerine dizisi 281. bölümüyle ekranlarda olacak. Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine'nin 281. bölümü araştırılmaya başlandı. İkimizin Yerine 281. bölüm özeti ve fragmanı yayınlandı mı? 15 Haziran Cumartesi İkimizin Yerine dizisi yeni bölümüne dair detayları sizlerle...

İkimizin Yerine 281. bölüm özeti - 15 Haziran İkimizin Yerine yeni bölüm fragmanı izle
Yayın Tarihi: 14.06.2019 14:58:00

İkimizin Yerine Kanal 7 ekranlarında haftanın her günü yeni bölümleriyle ekrana geliyor! İkimizin Yerine'nin yeni bölümü de izleyicilerde merak uyandırdı. 14 Haziran Cuma günü yayınlanan İkimizin Yerine 280. bölümün ardından İkimizin Yerine 281. bölümü 15 Haziran Cumartesi günü izleyicisiyle buluşacak.

İkimizin Yerine 281. bölümde neler olacak? İkimizin Yerine 281. bölüm fragmanı ve bölüm özeti yayınlandı mı? Soruları sorulmaya başlandı. Bu rehberimizde İkimizin Yerine dizisinin son bölümünde neler yaşandığını ve 281. bölüm detaylarını hazırladık.

İKİMİZİN YERİNE 280. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Jagdiş, bir önceki bölümde Shiv'in önünü kesip ona Anandi ile evlenmekten vazgeçmesi için yalvarmıştı. Jagdish, Shiv'e "Anandi'mi bana geri ver lütfen, sana yalvarıyorum." demişti. Shiv, Jagdish ile Anandi'nin son yaşadıklarından sonra ve Jagdish'in de kendine yalvarmasının ardından düğün kararından vazgeçti! Shiv, Anandi ile evlenmekten vazgeçtiğini, bu evliliğe hazır olmadığını ailesine açıkladı! Ev ahalisi ve Anandi, Shiv'in bu kararı sonrası büyük şok yaşıyor! 

Shiv, Anandi'nin aşkından şüphe mi duyuyor? Shiv, Anandi ile evlenmekten vaz mı geçecek? İkimizin Yerine 279. bölümü heyecanlı sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başadı. Ardından İkimizin Yerine 280. bölümde Shiv, Anandi ile evlenmekten vazgeçti! 

Jagdish, Anandi ile Shiv'in arasına girmeyi başarıyor! Anandi tekrar Jagdish ile mi evlenecek yoksa Shiv ile bir araya gelebilecek mi?

İKİMİZİN YERİNE 281. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.

İKİMİZİN YERİNE 15 HAZİRAN CUMARTESİ 281. BÖLÜM ÖZETİ 


İkimizin Yerine 281. bölümü 15 Haziran Cumartesi günü saat 16.10'da Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. İkimizin Yerine yeni bölüm fragmanı ve özeti izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. 

İkimizin Yerine 281. bölüm heyecanı yaşanıyor. Dizinin tutkunları İkimizin Yerine 281. bölümü heyecanla bekliyor. İkimizin Yerine 281. bölüm özeti ve fragmanı henüz yayınlanmadı, yayınlanır yayınlanmaz ilk kez bu sayfada boxerdergisi.com.tr farkıyla izleyebileceksiniz.
 HABERİ PAYLAŞ