İkimizin Yerine 293. bölüm özeti izle - İkimizin Yerine 27 Haziran Perşembe yeni bölüm fragmanı

Kanal 7'nin sevilen Hint dizileri arasında yer alan İkimizin Yerine 293. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. İkimizin Yerine 293. bölüm fragmanı ve özeti, dizi severler tarafından araştırılmaya başlandı. İkimizin Yerine 27 Haziran Perşembe yeni bölümünde neler olacak?

İkimizin Yerine 293. bölüm özeti izle - İkimizin Yerine 27 Haziran Perşembe yeni bölüm fragmanı
Yayın Tarihi: 26.06.2019 13:00:00

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi İkimizin Yerine'de yeni bölüm heyecanı... Anandi ve Shiv'in evlenmesinin ardından Sanchi'nin huysuzlukları halen daha devam ediyor ve Anandi'yi küçümseye çalışıyor. Anandi Shiv evliliğinde de durum pek iyi değil. Anandi, Shiv'e sevgisini gösteremiyor, Shiv, Anandi'ye sarıldığında Anandi göz yaşlarına boğuluyor ve "Yapamam, lütfen beni affet!" diyor. Shiv bu sözler karşısında afallıyor ve Anandi ile evliliğini sorgulama aşamasına geliyor.

Jagdish ise gizemli kadın Ganga'yı önceki gece bebeğiyle 3-4 erkekten kaçarken görüp ertesi gün de çaresiz bir biçimde hastanede görünce beyninden vurulmuşa dönüyor! Jagdish, gizemli kadın Ganga'nın hikayesini köylülerden araştırıyor. Bir köylü, Ganga'nın tüm hikayesini anlatıp Jagdish'e aktarıyor. Jagdish, Ganga'nın acı dolu hikayesini duyduktan sonra ona yardım etmek için harekete geçiyor!

İKİMİZİN YERİNE 28 HAZİRAN CUMA, 294. BÖLÜM ÖZETİ VE FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Geçtiğimiz bölümün ardından İkimizin Yerine 293. bölümü 27 Haziran Perşembe günü ekranlarda olacak. Dizi severler İkimizin Yerine 293. bölümü araştırmaya başladı. İkimizin Yerine 293. bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı mı?


İKİMİZİN YERİNE SON BÖLÜM ÖZETİ İZLEİKİMİZİN YERİNE 293. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine 293. bölümüyle 27 Haziran Perşembe günü saat 16.10'da izleyici karşısına çıkacak. İkimizin Yerine 293. bölüm fragmanı ve özeti henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz ilk biz, bu sayfada sizlerle paylaşacağız, lütfen aralıklarla sayfayı yenileyiniz.
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR