İkimizin Yerine 369. bölüm izle - İkimizin Yerine 11 Eylül Çarşamba yeni bölümde neler olacak?

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine 369. bölümüyle 11 Eylül Çarşamba günü ekranlarda olacak. Haftanın 7 günü yayınlanan İkimizin Yerine dizisinin 369. bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı mı? İkimizin Yerine 369. bölüm izle seçeneğiyle haberimizde...

İkimizin Yerine 369. bölüm izle - İkimizin Yerine 11 Eylül Çarşamba yeni bölümde neler olacak?
Yayın Tarihi: 10.09.2019 11:34:00

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine 369. bölümüyle yayınlanacak. İkimizin Yerine tutkunları heyecanla yeni bölümü araştırmaya başladı. İkimizin Yerine 369. bölüm fragmanı ve özeti de merak ediliyor. İkimizin Yerine 11 Eylül Çarşamba 369. Bölümde neler olacak? Ganga çocuğunu sağ salim doğurabilecek mi? Sizler için araştırdık...

İkimizin Yerine dizisinin son bölümünde; Anandi ve Shiv, engelli bir çocuğu, çocuk esirgeme kurumundan evlat olarak edinmek isterler. Bu fikirlerini aileleriyle paylaştıklarında Anandi'ye tepki gelir. Shiv'in annesi Irvati, Anandi'ye tepki gösterir ve bunun büyük bir sorumluluk olduğunu söyler. Anop da Irvati gibi aynı düşüncededir. Shiv ve Anandi yine de bu çocuğu evlat edinmeye kararlıdırlar. Ama Sanchi yine ortalığı karıştıracaktır! 

İkimizin Yerine 369. bölüm Özeti İzle 
Dadisa yolda yürürken büyük bir kamyonu fark edemez! Annesini kurtarmak isteyen Basant arabasıyla yolda gelirken bir anda annesi Dadisa'yı kurtarmak için atlar ve Dadisa'yı kenara iter ama kendisi Kamyonun altında kalmıştır! Basant hızla hastaneye kaldırılır! Acaba iyileşecek midir?

Basant'ın haberi Ganga'yı çok üzer. Basant ölmüştür! Basant'ın cenazesi eve getirilir! Bu olay aileyi derinden etkiler! 

İkimizin Yerine 369. bölüm Fragmanı İzle İkimizin Yerine dizisi 369. bölümüyle 11 Eylül Çarşamba günü saat 16:10'da Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. İkimizin Yerine tutkunları heyecanla İkimizin Yerine 369. bölüm fragmanını araştırmaya başladı ancak yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. İkimizin Yerine 369. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız.
HABERİ PAYLAŞ