İkimizin Yerine 370. bölüm fragmanı izle - İkimizin Yerine 12 Eylül BASANT ÖLÜYOR!

Kanal 7 ekranlarının günlük olarak yayınlanan dizisi İkimizin Yerine'de 370. bölüm 12 Eylül Perşembe günü yayınlanacak. İkimizin Yerine 370. bölüm fragmanı yayınlandı! İkimizin Yerine dizisinini yeni bölümünde HAMİLE OLAN GANGA KAZA GEÇİRİYOR! BASANT ise Dadisa'yı kurtarırken canından oluyor!

İkimizin Yerine 370. bölüm fragmanı izle - İkimizin Yerine 12 Eylül BASANT ÖLÜYOR!
Yayın Tarihi: 11.09.2019 13:59:00

Kanal 7 ekranlarında günlük olarak yayınlanan İkimizin Yerine dizisinde heyecan 370. bölümle devam ediyor. Dizi severler büyük bir heyecanla İkimizin Yerine 370. bölümü bekliyor. İkimizin Yerine 370. bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı mı? Bu sorunun yanıtı haberimizde. GANGA, Yeni bölümde kaza geçiriyor! Büyük şok! 

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine'nin yayınlanan son bölümüne Shiv ve Anandi'nin evlat edinmek istemeleri damgasını vurar! Öte yandan Ganga'nın doğum sancıları başlamış ve hastaneye kaldırılmıştır. Hastanede Ganga'nın başına kötü bir olay gelir! Hastabakıcılar, Ganga'nın sedyesini kontrol edemez ve Ganga, merdivenlerde kaza geçirir! Ganga'nın bu kazadan sonra hayli riskli olan doğumu daha da riskli hale gelmiştir. Ganga bebeğini mi kaybetti?

İkimizin Yerine 370. Bölüm Özeti İzle 

İkimizin Yerine dizisi 370. bölümde Basant büyük bir kaza geçiriyor! Dadisa, yolda düşünceli düşünceli ilerlerken bir kamyonet hızla ona doğru yöneliyor! Karşı yönden gelen Basant durumu görüp annesini kurtarmak için can havliyle atlıyor ve yoldan Dadisa'yı itiyor. Ama kendisi kamyonetin altında kalıp hayatını kaybediyor! 
Kötü haberi alan Shiv, bunu Anandi'ye nasıl söyleyeceğini bilemiyor! Tüm aile Gözyaşlarına boğuluyor! İkimizin Yerine 370. bölüm özeti henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığnıda sizlerle paylaşacağız.

İkimizin Yerine 370. bölüm Fragmanı izle İkimizin Yerine dizisi 370. bölümüyle 12 Eylül Perşembe saat 16:10'da yayınlanacak. Dizi severler heyecanla İkimizin Yerine 370. bölümü araştırıyor ancak şuanda özet ve fragman yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız.
HABERİ PAYLAŞ