İkimizin Yerine 372. bölüm izle - 14 Eylül İkimizin Yerine GANGA'NIN ESKİ KOCASI ORTAYA ÇIKIYOR

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi İkimizin Yerine 372. bölümüyle 14 Eylül Cumartesi günü yayınlanacak. İkimizin Yerine dizisi 372. bölüm özeti ve fragmanı yayınlandı! İkimizin Yerine yeni bölümde Ganga'nın eski kocası ortaya çıkıyor! Jagdish ve Ganga, yeni çocuklarının mutluluğunu yaşarken...

İkimizin Yerine 372. bölüm izle - 14 Eylül İkimizin Yerine GANGA'NIN ESKİ KOCASI ORTAYA ÇIKIYOR
Yayın Tarihi: 13.09.2019 16:47:00

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi İkimizin Yerine 372. bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı! Dizi severler, 14 Eylül Cumartesi günü yayınlanacak İkimizin Yerine 372. bölümü araştırmaya başladı. İkimizin Yerin 372. bölümde yine heyecan hiç eksik olmayacak! Jagdish ve Ganga'nın bebek mutluluğu sürerken, Ganga'nın eski kocası gelecek! 

İkimizin Yerine dizisinin yayınlanan son bölümünde Anandi ve Jagdish evlat edinmişler, Ganga ile Jagdish'in de mis kokulu bir bebekleri olmuştur. Ganga tehlikeli hamileliğini başarıyla nihayete erdirmiş ve nur topu gibi bir bebek dünyaya getirmiştir. Bu arada Ganga'nın sağlık durumu da iyidir. Ama Sanchi, Ganga'ya yaptıkları nedeniyle Jagdish'den iyi bir fırça yer. 

İkimizin Yerine 372. bölüm Özeti izle 


 

İkimizin Yerine dizisi 372. bölümde Jagdish ve Ganga yeni bebeklerinin adını henüz koymamışlardır. Dadisa ve Sumitra bu ismi bulacaklardır. Aile üyelerinden birinin belirlediği ismi seçecek Jagdish ve Ganga, çocuklarının ismini sonunda bulurlar! 

Ganga'nın eski kocası Rathan geri dönüyor! Hapisteki Rathan'ı ailesi ziyaret eder ve son yaşananları anlatırlar. Köyde huzurlarının kalmadığını ve Ganga'nın Jagdish'le evlenip çocuk sahibi olmasından sonra köylülerden tepki aldıklarını söyleyen aile, Rathan'ı öfkelendirir! 

Rathan Ganga'nın Jagdish'den çocuğu olduğunu da öğrenince çıldırır! Rathan ve ailesi, Ganga'dan Manu'yu koparmak için harekete geçiyor! 
HABERİ PAYLAŞ