İkimizin Yerine 389. Bölüm Fragmanı Son Bölüm HD İzle

Kanal 7'nin en çok izlenen hint dizilerinden İkimizin Yerine 389. Bölüm Fragmanı yayınlandı Son Bölüm Hd İzle kanal 7 Yayın akışı

İkimizin Yerine 389. Bölüm Fragmanı Son Bölüm HD İzle
Yayın Tarihi: 30.09.2019 16:47:00

Kanal 7'nin en .çok izlenen hint dizilerinden İkimizin Yerine 389. Bölüm Fragmanı yayılandı.İkimizin Yerine 389. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak?

İkimizin Yerine dizisinin yeni bölümünde Anandi Yardıma Muhtaç insanlar için çabalamaya devam ediyor.ancak bu kezde kendi çocuklarını ihmal ettiği için büyük zorluklar yaşar.

diğer yandan Anandi Suasini'nin çocukları tarafından istenmediğini düşünmeye başlar.İkimizin yerine yeni bölümü solukları kesecek.


Anandi yardıma muhtaç inşalar için çalışmaya devam eder. Bu defa çocuklarının bakmadığı Suasini adındaki kadını huzur evinde yaşamaya ikna eder. Ama Suasini, Anandi’den bir istekte bulunur.

Anandi, Suasini’nin çocukları tarafından istenmediğini öğrenir ve kendi çalıştığı huzur evinde kalması konusunda yardımcı olur. Ancak Suasini, çocuklarının kendisini istemediğini bir türlü kabullemez. Anandi de onu huzurevinde yaşamaya ikna eder.

Ama Suasini’nin Anandi’den bir isteği olur. Son kez Mumbai’ye gitmek istediğini söyleyen Suasini, Anandi’nin yanında olmasını teklif eder. Mumbai’de Anandi, Suasini’nin çok farklı bir yüzünü görür.

Bir yandan Ganga da sağlığına kavuşan Manu’dan ayrılacak olmanın hüznünü yaşar. Manu’nun yokluğuna alışmak için ona uzak davranır. Ganga, Manu’nun yokluğuna dayanabilecek mi?
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR